Opel COMBO Van | BARTH GO

Opel Combo VAN je především skvělou a na vše připravenou dodávkou a perfektním, univerzálním užitkovým vozem. Nabízí výjimečný nákladní prostor a také výběr ze dvou délek karoserie a z množství variant provedení. Titul Mezinárodní dodávka roku nezískal rozhodně náhodou. Může se ale pochlubit i tím, že jezdí jako normální osobní auto. Nabízí pohodlí, kultivovanou jízdu a bohatou sadu asistenčních a bezpečnostních systémů, jakou ani leckterá auta řadící se mezi prémiové nenabízejí. Tohle je vážně dobrá dodávka.

opel-combo-van-naklad.jpg

Excelentní užitné vlastnosti

Užitné vlastnosti, to je pro dodávku ten nejdůležitější ukazatel. A Combo v tomto směru exceluje. Nabízí dvě délky – 4,4 a 4,75 metru. Vyniká prostorností, takže i do kratší verze se vejdou dvě europalety a náklad o celkovém objemu až 3,8 m3. To když se využije průvlak do kabiny za sedadlem spolujezdce. U delší verze je objem až 4,4 m3. Užitečné zatížení činí až 948 kg.

opel-combo-van-technologie.jpg

Chytré technologie, které pomáhají

Chybějící vnitřní zpětné zrcátko nahrazuje v téhle dodávce širokoúhlá parkovací kamera, ale součástí může být i další kamera snímající prostor za autem a promítající ho na displej na místě, kde zpětné zrcátko obvykle bývá. Combo ale má k dispozici i další chytré technologické pomocníky s nebývalou náloží jízdních asistentů.

opel-combo-van-interier.jpg

Variabilní a praktický interiér

Vpředu mohou sedět až tři osoby díky lavici pro spolujezdce. Ta se dá sklopit nebo úplně odklopit a zvětšit tím nákladový prostor. Řidiči i dalším cestujícím nabízí pohodlí srovnatelné s osobním vozem; v zimních měsících potěší vyhřívaný volant i přední sedadla. Výbornou službou pro kontrolu nákladu je pak automatický indikátor přetížení.

Ceníky a další materiály k vozu Opel COMBO Van

Pro stažení aktuálních ceníků budete přesměrování na web opel.cz