Seat Leon CUPRA ST

Leon CUPRA ST

Pod kapotou tohoto modelu se skrývá silný dravec – dvoulitrový motor TSI s výkonem 300 koní vám pořádně rozproudí adrenalin. A kdyby se vám to ještě pořád zdálo málo, můžete přepnout do režimu Cupra, který je navržený pro maximální výkony. Jízdních režimů nabízí CUPRA Leon ST pět, a to Comfort, Eco, Sport, Individual a již zmiňovaný Cupra. Dokonalý zážitek z jízdy ještě umocníspeciální nastavení tlumičů.

Seat-Leon-CUPRA-ST-design.jpg

Jednoduchá krása i extravagance

Čistý a jednoduchý design vozu podtrhují karbonové prvky na přední masce, střešním spoileru nebo na zadním difuzoru se čtyřmi koncovkami výfuku. CUPRA Leon ST ale umí být i extravagantní, což dokazuje měděné logo a prvky na přední masce či v interiéru, také volant a hlavice řadicí páky v luxusním potahu Alcantara, sportovní skořepinová sedadla či obložení dveří s karbonovými prvky. A kola si vyberete sami: měděná, nebo stříbrná.

Seat-Leon-CUPRA-ST-jízda.jpg

Skutečně rychlý vůz

SEAT CUPRA Leon ST vám nabídne opravdové potěšení z jízdy. Jeho adaptivní podvozek je prostě skvělý. I díky němu bude váš ostrý Leon v režimu Comfort, který je parádně naladěný na každodenní ježdění, příjemně poddajný. A když potom přepnete do režimu Cupra, auto se úplně promění. Na sešlápnutí plynu reaguje velmi rychle a převodovka drží vyšší otáčky. Leon ST je opravdu rychlý, jistý a překvapivě stabilní.

Seat-Leon-CUPRA-ST-prostor.jpg

Všestrannost a prostor

Je úplně jasné, že sportovní kombi musí být zároveň praktické kombi. A to Leon CUPRA ST splňuje na jedničku. Nabídne vám spoustu odkládacích prostorů a ten zavazadlový, s objemem 587/1470 litrů, dělá z „estéčka“ maximálně vhodný vůz do města, na dovolenou nebo třeba i na závodní okruh. Prostě v něm uvezete tolik, až vás to samotné překvapí.