Volkswagen Golf GTI | BARTH GO

Volkswagen Golf GTI

Golf GTI

Rebel se vrací na silnici a znovu budí rozruch. Jeho řidičům přináší ještě větší radost z jízdy a ještě více okamžiků, při nichž naskakuje husí kůže. Golf GTI je vybaven motorem 2,0 TSI s výkonem 180 kW (245 k), který umožňuje, aby tento kompaktní atlet zrychlil z 0 na 100 km/h za pouhých 6,2 sekundy. Maximální rychlost je pak 250 k/h (limitováno omezovačem). Všechny komponenty interiéru modelu GTI jsou navzájem dokonale sladěny a podtrhují jeho nezaměnitelný sportovní charakter.

golf-gti-gl5811-web.jpeg

Výkonný. Sportovní. Dobře vyladěný.

Golf GTI je vybaven motorem 2,0 TSI s výkonem 180 kW (245 k), který umožňuje, aby tento kompaktní atlet zrychlil z 0 na 100 km/h za pouhých 6,2 sekundy. Maximální rychlost je pak 250 k/h (limitováno omezovačem). S takovým výkonem si pak užijete spoustu radosti nejenom na dálnicích, ale také v serpentinách, kde se navíc můžete spolehnout na podporu uzávěrky diferenciálu přední nápravy (VAQ). Ta Váš Golf GTI stabilizuje v případě prokluzu kol a zajišťuje Vám, že budete mít vůz vždy bezpečně pod kontrolou. Výkon motoru tak můžete využít vždy na maximum. 

golf-gti-gl5809-v1-1-.jpg

Jízda v zatáčkách Vám přinese ještě více radosti

Koho by napadlo, že jazykolam "uzávěrka diferenciálu přední nápravy" může vyvolat široký úsměv? U vozu Golf GTI však tomu tak je. Právě u tohoto modelu tato sériová výbava zajistí ještě lepší držení vozu ve stopě a tím větší pocit jistoty při každém průjezdu zatáčkou. Při jízdě serpentinami je přední kolo na vnitřní straně zatáčky přibrzďováno přesně dávkovaným brzdným tlakem a je tak zamezeno jeho protáčení. Jízda tak může být ještě sportovnější, rychlejší a přesnější. Není tedy divu, že již zahlédnutí zatáčky je důvodem k radostnému úsměvu.

golf-gti-v-innenraum.jpeg

Exteriér: Obraz rychlosti. Interiér: Kompozice klidu

Všechny komponenty interiéru modelu GTI jsou navzájem dokonale sladěny a podtrhují jeho nezaměnitelný sportovní charakter. Počínaje pedály z ušlechtilé oceli, přes dekory a typické ozdobné švy, až po černé čalounění stropu. LED ambientní osvětlení pak zajistí světelné akcenty na těch správných místech. Na první pohled je také zřejmé, že kabina i středová konzole jsou navrženy v souladu s digitální budoucností. Dominantními prvky jsou zde displeje s vysokým rozlišením a většina funkcí, jako rádio, klimatizace nebo osvětlení se ovládá prostřednictvím dotyku a posuvníků. Stačí se jen dotknout.

Technické údaje Golf GTI a Golf TCR

Objem motoru (cm³): 1984 cm³
Výkon motoru kW:180 kW
Převodovka: manuál/automat
Palivo:benzín
Celková hmotnost kg: 1920 kg
Spotřeba paliva6,5 - 6,9 l/100km
Objem palivové nádrže (l):50 l
Max. rychlost km/h:250 km/h

Výbavové linie

Golf GTI

golf-gti-interier

Sériová výbava obsahuje navíc oproti linii Style:

17" kola Richmond

Sportovní podvozek

Progresivní řízení

Mlhové světlomety

Multifunkční sportovní GTI volant s dotykovým ovládáním a intergovaným tlačítkem pro Travel Assist

Červená GTI linka v masce vozu

Sportovní zadní difuzor

Chromová hlavice řadicí páky a chromované pedály

Sportovní sedadla s nedělenou hlavovou opěrkou

Potahy sedadel v typickém GTI kárování s červenými detaily


Ceníky a další materiály k vozu Volkswagen Golf GTI

Pro stažení aktuálních ceníků budete přesměrování na web volkswagen.cz