Tuto čtyřkolku si zobrazilo již 6 návštěvníků.
Aktuálně si Tuto čtyřkolku prohlíží další 1 člověk.
Nová platforma modelu X520 nyní přináší více výkonu, vyšší točivý moment, jednodušší ovládání, vylepšený posilovač řízení, lehčí, ale odolnější rám, velmi výkonnou světelnou LED techniku, více pohodlí pro posádku a mnohem víc. Pracovní čtyřkolka Gladiator nezná překážky, nezná kompromisy. Nepozná pracovní odvětví, ve kterém by neuměl pomoci.
Vyberte možnost financování
Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy (nabídku) dle § 1731 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ale o nezávaznou nabídku
Cena je platná při homologaci T3B včetně příplatkové barvy - Force Red (červená). EU5/EU5+ je možné objednat u našich prodejců s jinou obchodní cenou.
Volitelná příplatková výbava: EPS (elektrický posilovač řízení), opěrka a madla spolujezdce, ochranné kryty řidítek, rozšiřovací lemy.
Silný jednoválec odteď s vyšším točivým momentem svou spolehlivostí je jen jednou z nejlepších součástí tohoto stroje. A nejen to, tento Gladiator se pyšní nejnižšími vibracemi ve své třídě (měřeno na rukojetích, sedadle a stupačkách) a to v celém rozsahu otáček.