Aprilia RX 50 Factory

RX 50 Factory

APRILIA RX 50 Factory je motocykl na nejvyšší úrovni který má historii úspěchu v off-roadových soutěžích. Nová RX 50 Factory se vyznačuje sportovním designem, dynamickým výkonem a pokročilou technologií. RX 50 Factory byla vytvorená pro jezdci, kteří chtějí vyniknout z davu již od začátku své dvoukolové kariéry. RX 50 Factory nabízí skvělý zážitek při jízdě na každém terénu.

galerie_3.jpg

RX 50 Factory

Komponenty a výkony, v nichž se odrážejí mnohaleté zkušenosti značky Aprilia z motoristického sportu, atraktivní vzhled zřetelně inspirovaný světem závodních motocyklů, podvozek hodný značky Aprilia – to vše patří k vítěznému konceptu pro mladé jezdce, kteří při svém debutu ve světě jednostopých vozidel nechtějí dělat žádné kompromisy.

Řídítka z černého anodizovaného hliníkového profilu proměnného průřezu jsou technickým i estetickým skvostem. Jsou vybavena chrániči rukou a zaručují agilitu i snadnou ovladatelnost na jakémkoli povrchu. Zdrojem provozních údajů je nový digitální panel přístrojů. Příď je završena robustní teleskopickou protiponořovací vidlicí s průměrem ramen 41 mm a dráhou propružení 240 mm. Hliníková zadní kyvná vidlice je připevněna k rámu a hydraulickému tlumiči prostřednictvím „pákového systému s progresivním převodem“. Zadní kolo má dráhu propružení 200 mm.

Aprilia RX Factory je, stejně jako závodní a soutěžní motocykly, vybavena 21‘‘ kolem s drátovým výpletem vpředu a 18‘‘ kolem vzadu.

Aprilia RX 50 Factory je k dispozici s grafickým motivem Red Stuntman.

Dostupné v těchto barvách

barva

Motor

Typ motoruDvoudobý jednoválec z lehké slitiny, kapalinou chlazený
Zdvihový objem50 cm³
SpojkaVícelamelová kapalinová spojka
Převodovka6stupňová

Rám

RámDvojitý uzavřený ocelový rám
Systém předního odpruženíProtiponořovací vidlice s rameny Ø 41 mm, dráha propružení 240 mm
Systém zadního odpruženíKyvná vidlice z hliníkové slitiny, tlumič, pákový systém s progresivním převodem pohybu, dráha propružení 200 mm
Přední brzdakotoučová brzda Ø 260 mm z ušlechtilé oceli s plovoucím třmenem, 2 pístky
Zadní brzdakotoučová brzda Ø 220 mm z ušlechtilé oceli s plovoucím třmenem Kola Kola s duralovými ráfky a drátovým výpletem, vpředu: 1,60 x 21” vzadu: 1,85 x 18”

 

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Aprilia
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie

galerie_1
galerie_2
galerie_3
galerie_4

Další materiály ke stažení