Aprilia SX 50 Factory

SX 50 Factory

APRILIA SX 50 Factory je motocykl na nejvyšší úrovni který má historii úspěchu v off-roadových soutěžích. Nová SX 50 se vyznačuje sportovním designem, dynamickým výkonem a pokročilou technologií. SX 50 byla vytvořená pro jezdce, kteří chtějí vyniknout z davu již od začátku své dvoukolové kariéry. SX nabízí skvělý zážitek při jízdě na každém terénu.

TU.png

SX 50 Factory

SX 50 je ultra sportovní motard, vybavený motorem a podvozkem nejnovější generace, který svou konstrukcí zastíní dokonce i motocykly s většími motory. Uzavřený rám je vyroben z vysokopevnostní oceli, která lépe odolává namáhání při sportovní jízdě a mimořádnou tuhost kombinuje s nízkou hmotností.

Robustní hydraulická vidlice Marzocchi má dráhu propružení 195 mm, což s velkými rezervami postačuje k utlumení i těch nejtvrdších rázů. To samé platí i pro zadní kolo s rovněž velkorysou dráhou propružení 180 mm. Pohyby kyvné vidlice s vysokopevnostní oceli jsou přenášeny na vyspělý hydraulický tlumič.

Kapalinou chlazení dvoudobý jednoválec je vybaven šoupátkovým rozvodem a díky použití nejmodernější techniky poskytuje v rámci své kategorie extrémně vysoké výkonové parametry navzdory hmotnosti pouhých 15 kg. Maximální využití výkonů tohoto vrcholového motoru umožňuje šesetistupňová převodovka.

Dostupné v těchto barvách

barva_1

Motor

Typ motoruDvoudobý jednoválec z lehké slitiny, kapalinou chlazený
Zdvihový objem50 cm³
SpojkaVícelamelová kapalinová spojka
Převodovka6stupňová

Rám

RámDvojitý uzavřený ocelový rám
Systém předního odpruženíProtiponořovací vidlice s rameny Ø 41 mm, dráha propružení 240 mm
Systém zadního odpruženíKyvná vidlice z hliníkové slitiny, tlumič, pákový systém s progresivním převodem pohybu, dráha propružení 200 mm
Přední brzdakotoučová brzda Ø 260 mm z ušlechtilé oceli s plovoucím třmenem,
Zadní brzdakotoučová brzda Ø 220 mm z ušlechtilé oceli s plovoucím třmenem. 

 

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Aprilia
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie

Galerie_1
Galerie_2
Galerie_3

Další materiály ke stažení