Aprilia Tuono V4 1100 Factory ABS ASR | BARTH GO

S touto verzí vystoupíte z davu.

Vrcholná verze „naháče“ Aprilia je dalším vývojovým stupněm tohoto jedinečného motocyklu, jehož skvělé výkony a sportovní vzhled jsou příslibem výjimečných zážitků z jízdy.

Nový model Tuono V4 1100 Factory se může pochlubit nejvyspělejším systémem elektronicky řízeného poloaktivního odpružení na trhu. Systém Öhlins nabízí provozní vlastnosti a možnosti nastavení, které zaručují strhující jízdu na silnici i závodním okruhu.

MOTOR.jpg

Motor s bezkonkurenčním výkonem

Model Tuono V4 1100 Factory je poháněn výkonným a spolehlivým čtyřválcem s válci do V/65°s jedinečnou výkonovou charakteristikou a kompaktními rozměry, které přispívají k optimalizaci polohy těžiště.

Systém Öhlins Smart EC 2.0 představuje naprostý vrchol ve vývoji poloaktivního odpružení renomovaného švédského výrobce. Pro nový model Tuono Factory byla vyvinuta verze s rozhraním OBTi proti ještě intuitivnějšímu ovládání.

ELEKTRONIKA.jpg

Elektronika: Vyspělá technika pro ještě lepší jízdu

Model Tuono V 1100 factory je vybaven vyspělým systémem Aprilila Performance Ride Control, který značka Aprilia vyvinula v rámci své účasti v závodech superbiků.

Uživatelsky přívětivý digitální panel přístrojů s barevným displejem TFT a intuitivním ovládáním umožňuje snadno změnu nastavení provozních parametrů, zatímco multimediální platforma APRILILA MIA poskytuje nástroje pro analýzu jízdních výkonů na základě nepřetržitého propojení motocyklu s chytrým telefonem prostřednictvím Bluetooth.

DESIGN.jpg

Design: Ikonický styl sportovního „naháče“

Design dvoumístného modelu Tuono V4 1100 Factory, od červených ráfků až po nádhernou kapotáž na zádi, byl odvozen od sesterského modelu RSV4 a již při prvním pohledu zanechá silný dojem. Přidáme-li k tomu osobitý motiv „tři oči“ na kapotáži, symbol jezdců na motocyklech z Noale, společně se zcela novým grafickým designem „Superpole“ s ohromující kombinací červené a černé, pak je ihned zřejmé, že toto je motocykl s nefalšovanou závodní a nekonformní duší.

Dostupné v těchto barvách

Aprilia Tuono V4 Factory.xnbak

Motor

Typ motoruPodélně uložený, čtyřdobý, kapalinou chlazený čtyřválec Aprilia s válci do V/65°, DOHC, čtyři ventily na válec
Zdvihový objem1077 cm³
Maximální výkon175 k (129 kW) při 11 000 min-1
Typ spojkyVícelamelová spojka v olejové lázni s mechanickým ovládáním prokluzu
Převodovka6stupňová kazetová převodovka

Rám

RámDvojitý, prostorový rám, svařený z hliníkových odlitků a výlisků. 
Systém předního odpruženíElektronicky řízený systém Smart EC 2.0 s vidlicí Öhlins NIX s povrchovou úpravou TIN. [protiponořovací vidlice Sachs, individuálně hydraulicky nastavitelná, s rameny ∅ 43 mm]; kovaná hliníková konzola pro radiální uchycení třmenu. Kompletně nastavitelné předpětí pružiny a hydraulické tlumení v obou směrech pohybu kola. Dráha propružení 125 mm [117 mm].
Systém zadního odpruženíMasivní, velmi tuhá dvojitá kyvná vidlice, vyrobená svařením hliníkových odlitků a výlisků z tenkostěnných hliníkových plechů.
Elektronicky řízený tlumič Öhlins Smart EC 2.0 s vnějším zásobníkem, [tlumič Sachs s vnějším zásobníkem nabízí široce nastavitelné předpětí pružiny a hydraulické tlumení zdvihu v obou směrech pohybu kola]. Progresivní pákové převody APS. Dráha propružení 130 mm.
Přední brzdaDva plovoucí brzdové kotouče ∅ 330 mm s lehkými třecími plochami z ušlechtilé oceli a šestibodovým uchycením. Radiální jednodílné třmeny Brembo M50 se 4 protilehlými pístky ∅ 30 mm. Spékané brzdové obložení. Radiální čerpadlo a tlakové hadice brzdové soustavy s kovovým opletením.
Zadní brzdaBrzdový kotouč ∅ 220 mm; plovoucí brzdový třmen Brembo se dvěma samostatnými pístky ∅32 mm. Spékané brzdové obložení. Hlavní brzdový válec s integrovaným zásobníkem a tlakové hadice brzdové soustavy s kovovým opletením.

Rozměry

Celková délka2070 mm
Celková šířka810 mm
Celková výška1120 mm
Výška sedla825 mm
Rozvor kol1450 mm
Minimální světlá výška135 mm
Kapacita palivové nádrže18,5 litru (včetně nouzové zásoby paliva 4,0 litru)
Pohotovostní hmotnost209 kg (s plnou palivovou nádrží)

 

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Aprilia
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie

galerie_1
galerie_2
galerie_3
galerie_4

Další materiály ke stažení