BMW Motorrad C 650 GT

C 650 GT

BMW C 650 GT je nejnovější a nejexkluzivnější maxiskútr od BMW Motorrad. Jeho stylový a aerodynamický obrys zdůrazňuje jeho elegantní charakter. Komplexní aerodynamický kryt, pohodlné sedlo a vysoký čelní štít ti umožní urazit dlouhé vzdálenosti v pohodlí – bez ohledu na počasí. Navíc ti velký zavazadlový prostor zajistí snadné uložení nákupů, zavazadel nebo až dvou přileb. Inovativní bezpečnostní funkcí je volitelný Asistent bočního pohledu (SVA). Ten je obzvláště vhodný v městském provozu, protože varuje před vozidly, které se blíží do tvého slepého bodu rychlostí až 80 km/h.

TU_1.jpg

Výkonný

Díky dynamickému a výkonnému vodou chlazenému řadovému dvouválcovému motoru, který dává výkon 63 Nm, 44 kW (60 k) a maximální rychlost 180 km/h, je skútr agilním vozidlem do města a výkonným společníkem na dlouhé cesty.

Díky inovované spojce a CVT nyní skútr akceleruje rychleji při nižších rychlostech, například na semaforech.

Verze s nižším výkonem 35 kW (48 k) zajistí, že si C 650 GT budou moci užít i držitelé EU řidičského oprávnění do 25 let.

TU_2.jpg

Nový vzhled. Silný zvuk

C 650 GT má nový výfukový systém, vyrobený z vysoce kvalitní nerezové oceli. Vypadá neuvěřitelně efektně, je lehčí než jeho předchůdce, a má nižší úrovně emisí a hluku. Navíc dodává plnější, mnohem silnější zvuk.

TU_3.jpg

Městem pohodlně

C 650 GT je nejexkluzivnější maxiskútr od BMW Motorrad. Nyní můžeš jezdit extra pohodlně, díky elektricky nastavitelnému čelnímu štítu a volitelnému příslušenství, jako jsou například vyhřívaná řidítka a sedlo. Skútr se také pyšní největším úložným prostorem ve své třídě, který je neviditelně integrovaný do protáhlého obrysu.

Dostupné v těchto barvách

Šedá
Černá

Motor

Typ motoruVodou chlazený, řadový čtyřtaktní dvouválcový motor, čtyři ventily na válec s roletovým hřebenem, dvě vačkové hřídele, suché mazání z olejové vany
Vrtání/zdvih79 mm x 66 mm
Zdvihový objem647 cm³
Jmenovitý výkon44 kW (60 k) při 7 750 ot./min, 35 kW (48 k) při 7 000 ot./min
Max. točivý moment63 Nm při 6 000 ot./min, 54 Nm při 4 250 ot./min
Kompresní poměr11,6 : 1
Systém vstřikováníElektrické vstřikování paliva BMS-E2
Kontrola emisíŘízený třícestný katalyzátor v souladu s emisní normou EU4

 

Výkon/spotřeba

Maximální rychlost180 km/h
Spotřeba paliva na 100 km na základě WMTC4,6 l
Emise CO2 podle normy WMTC106,5 g/km
Typ palivaPrémiový benzín OČ 95 nebo vyšší

 

Elektrický systém

Alternátor508W třífázový generátor
Baterie2 V/14 Ah, bezúdržbová

 

 

Pro více informací nás kontaktujte:

Fotogalerie a video

galerie_1
galerie_2
galerie_3
galerie_4