BMW Motorrad F 800 GT

F 800 GT

Jednoduše nasedněte a jeďte, nechejte svou každodenní rutinu za sebou a užívejte si ryzí požitek z jízdy: Inovovaný BMW F 800 GT je ještě sportovnější a dynamicky cestovně vhodný na každou cestu – pro idylické pruhy, klikaté alpské průsmyky a nekonečné dálnice. Díky energickému dvouválcovému řadovému motoru s úchvatným výkonem 66 kW (90 k) bude každá projížďka ubíhat rychle – a vy budete zároveň splňovat nový standard EURO 4. Motocykl je standardně vybaven také funkcemi Ride-by-Wire, řadou jízdních režimů a ABS. Pohodlí zvyšuje široká ochrana před větrem a počasím. A motor k cestovní kvalitě přispívá také tichým a zároveň výkonným hladkým chodem – dokonale se hodí k vaší cestě. Další možnosti zahrnují ASC (Automatickou kontrolu stability) a vyzkoušené a otestované Dynamické ESA (Elektronické nastavení podvozku). Zkrátka: Vše, co musíte udělat, je nasednout a vyrazit na cestu. Klasické GT. Nezastavitelná projížďka.

MotorZZ.jpg

Dvouválec pro dynamické projížďky

Otoč plynem a 90 koňských sil (66 kW) zajistí, že tě každodenní rutina nedožene nijak brzy. Vodou chlazený dvouválcový řadový motor o objemu 798 cm³ poskytuje pozoruhodný výkon při každém výletu. Dlouhé kyvné rameno zadního kola a pevné zavěšení zajišťují vysokou úroveň stability jízdy, což zaručuje dokonalý zážitek z jízdy.

PohodlíZZ.jpg

Pohodlí a bezpečnost

Tento výkonný zábavný stroj zajišťuje také dokonalé řízení a pohodlí: široká nabídka volitelných sedel a nastavitelné páčky spojky a brzdy umožňují přizpůsobit motocykl na míru individuálním ergonomickým potřebám. Dynamická ESA (elektronické nastavení podvozku) umožňuje nastavit tuhost i útlum zadního kola pro optimální činnost tlumičů a pohodlí při jízdě. Díky systému Ride-by-Wire můžeš nyní plyn ovládat mnohem jemněji. Díky standardním režimům Rain a Road a volitelnému režimu Dynamic se F 800 GT dokáže perfektně přizpůsobit jakémukoli povrchu silnice a jízdnímu stylu.

ElegantníZZ.jpg

Lehký a elegantní

Dynamický design motocyklu je vhodný na cesty za jakéhokoli počasí. Čisté linie slibují ryzí potěšení z jízdy hned od začátku –  a je to slib, který je splněn. Kokpit je vybaven přístroji v novém provedení a poskytují širší řadu informací. Líbivé detaily, jako je nový čelní štít sklo s matným logem GT nebo galvanizovaný boční panel s nápisem F 800 GT, zdůrazňují nový design. Dalším poutavým prvkem je nový výfuk, který je nejen atraktivní, ale také plní normu EURO 4.

Dostupné v těchto barvách

Černá
Modrá
Bílá

Motor

Typ motoruVodou chlazený, čtyřtaktní dvouválcový motor, čtyři ventily na válec ovládané vahadly, dvě vačkové hřídele, suché mazání z olejové vany
Vrtání/zdvih82 mm x 75,6 mm
Zdvihový objem798 cm³
Jmenovitý výkon66 kW (90 k) při 8 000 ot./min (je možné snížení výkonu na 35 kW (48 k) při 6 750 ot./min)
Max. točivý moment86 Nm při 5 800 ot./min (snížení výkonu: 69 Nm při 3 500 ot./min)
Kompresní poměr12,0 : 1
Systém vstřikováníElektrické vstřikování paliva
Kontrola emisíŘízený třícestný katalyzátor v souladu s emisní normou EU4

 

Výkon/spotřeba

Maximální rychlostPřes 200 km/h
Spotřeba paliva na 100 km na základě WMTC4,3 l
Emise CO2 podle normy WMTC99 g/km
Typ palivaBezolovnatý benzín OČ 95 nebo vyšší

 

Elektrický systém

Alternátor400W třífázový generátor
Baterie12 V/12 Ah, bezúdržbová

 

 

Barth GO

Jaroslav Bekr

prodejce motocyklů BMW
jaroslav.bekr@motocentrum-barth.cz
770 180 640

Fotogalerie a video

1
2
3
4