BMW Motorrad F 800 R

F 800 R

S tímto aktivním silničním strojem můžeš podniknout cokoli – od projížďky městem po cestování nebo ambiciózní sportovní jízdu po klikatých venkovských silnicích. BMW F 800 R spojuje živost, každodenní praktičnost a dynamický výkon v jediném integrovaném sportovním provedení. Díky jeho energickému motoru o síle 66 kW (90 k) pocítíš, k čemu byl stvořený, kdykoli přidáš plyn: prvotřídní ovládání a úplná kontrola na silnici. F 800 R však dává víc než jen sportovní výkon a snadné ovládání, je vybaven také inovativní technologií: Ride-by-Wire a řadou režimů jízdy, ABS ve standardní výbavě a volitelnými systémy, jako jsou ASC nebo dynamická ESA, která zajistí, že je veškerý výkon bezpečně předán na silnici.

DesignZZ.jpg

Design, který si užiješ

Poznáš to jen ze samotného vzhledu: F 800 R je perfektní motocykl, pokud chceš jen nasednout a bavit se. Precizní linie a minimalistické prvky úprav dodávají zdání lehkonohé agility, zatímco obrácená vidlice naznačuje dynamický pohyb vpřed, i když motocykl stojí. Vysoce výkonný kokpit je vybaven přístroji číselníky v novém provedení a jasný multifunkční displej vám nyní poskytne ještě více informací. Dalším výrazným prvkem je nový výfuk, který nejen vypadá tak dobře, jako zní, ale také plní normu EURO 4.

MotorZZ.jpg

Výkonný dvouválec pro dynamický pohyb

Výkonný, vodou chlazený dvouválcový řadový motor o obsahu 798 cm³ zajišťuje dynamický výkon. Díky 66 kW (90 k) výkonu při 8 000 ot./min je charakteristický rychlou odezvou, dechberoucím odpichem a vynikající efektivitou spotřeby paliva – a splňuje nový standard EURO 4. Pro nové jezdce, mladší 25 let, je k dispozici také verze s výkonem sníženým na 35 kW (48 k).

BezpečnostZZ.jpg

Jezdi bezpečně

F 800 R je navržen pro požitek z čisté a jednoduché jízdy, avšak prioritou je i bezpečnost: všechny modely jsou vybaveny ABS BMW Motorrad a stabilním vyváženým zavěšením pro dokonalý výkon a absolutní kontrolu na silnici. Další možnosti zahrnují ASC (Automatickou kontrolu stability) a dynamickou ESA (elektronické nastavení podvozku) pro ještě větší bezpečnost, výkon a pohodlí. Ride-by-Wire umožňuje mnohem jemnější ovládání plynu. Díky standardním režimům Rain a Road a volitelnému režimu Dynamic se F 800 R dokáže ještě lépe přizpůsobit jakémukoli povrchu silnice a jízdnímu stylu.

Dostupné v těchto barvách

Černá
Červená
Bílá

Motor

Typ motoruVodou chlazený, řadový čtyřtaktní dvouválcový motor, čtyři ventily na válec, dvě vačkové hřídele, suchá mazání z olejové vany
Vrtání/zdvih82 mm x 75,6 mm
Zdvihový objem798 cm³
Jmenovitý výkon66 kW (90 k) při 8 000 ot./min (je možné snížení výkonu na 35 kW (48 k) při 6 750 ot./min)
Max. točivý moment86 Nm při 5 800 ot./min (snížení výkonu: 69 Nm při 3 500 ot./min)
Kompresní poměr12,0 : 1
Systém vstřikováníElektrické vstřikování paliva
Normy pro výfukové emiseEURO 4

 

Výkon/spotřeba

Maximální rychlostPřes 200 km/h
Spotřeba paliva na 100 km na základě WMTC4,3 l
Emise CO2 podle normy WMTC99 g/km
Typ paliva95oktanové (RON) prémiové bezolovnaté nebo vyšší

 

Elektrický systém

AlternátorTrvalý generátor magnetu 400 W
Baterie12 V/12 Ah, bezúdržbová

 

 

Barth GO

Jaroslav Bekr

prodejce motocyklů BMW
jaroslav.bekr@motocentrum-barth.cz
770 180 640

Fotogalerie a video

1
2
3
4