Moto Guzzi Audace Carbon

Audace Carbon

Okázalé, svalnaté a divoké Audace vyniká již zepředu díky stylisticky lehčímu kulatému světlometu a karbonovému subtilnímu blatníku uchycenému na přední vidlici bez krytů teleskopických kluzáků. Žádné chromování, každý mechanický detail a kovový díl je temný jak noc. Ideální styl pro tento typ motocyklu. Zvláštní pozornost budí krátké jednomístné sedlo s červeným obšíváním, snížené a připravené k instalaci příplatkového sedla spolujezdce. Nová jsou také rovná "dragbar" řidítka, která společně s nízkým sedlem a dopředu posunutými stupačkami vytvářejí delší a dominantní pozici.

Motor ZZ.jpg

Svalnatý motocykl Moto Guzzi

Audace Carbon je moderní, neotřelou interpretací bouřlivého ducha značky Moto Guzzi, jejíž jedinečný charakter pluje často proti proudu. Historie značky s logem orla je plná jedinečných strojů s napříč uloženým motorem do V/90°, pozoruhodných inovací, rekordů v oblasti motoristického sportu a nechybí v ní ani proslulý osmiválcový motor. Značka Moto Guzzi se nikdy nebála projevit svůj jedinečný charakter, který je i po 95 letech stále stejný.

Multi ZZ.jpg

Multimediální platforma

Multimediální platforma dodávaná jako výbava na přání, je inovativním multimediálním systémem, který vám umožní propojit váš motocykl s chytrým telefonem. Bezdrátové připojení vám umožní současné sledování důležitých provozních informací na displeji telefonu. Na displeji chytrého telefonu můžete sledovat najednou pět parametrů. Mezi ně patří rychloměr, otáčkoměr, ukazatele okamžitého výkonu a točivého momentu, okamžité a průměrné spotřeby paliva, průměrné rychlosti jízdy, napětí akumulátoru, podélného zrychlení a rozšířené funkce palubního počítače. 

Sortiment ZZ.jpg

Široký sortiment příslušentví

Originální příslušenství pro tento model bylo navrženo s ohledem na potřeby jezdců s vytříbeným stylem, kteří chtějí umocnit image přesvědčivého a silného motocyklu ještě svalnatějším vzhledem například černými anodizovanými rukojeťmi, které jsou připraveny pro montáž černých koncovek rukojetí „corsa“, černými zrcátky na krátkých držácích, elegantními a lehkými pákami brzdy a spojky z hliníkových odlitků nebo ještě sportovnějším vzhledem kompletně hliníkovými kryty plnicího hrdla nádrže, vstřikovačů a stupaček.

Dostupné v těchto barvách

Černá

Motor

Typ motoru90° V-Twin 2-válec, 4-taktní
ChlazeníVzduchem
Zdvihový objem1 380 ccm
Maximální výkon96 hp (71 kW) při 6 500 ot/min.
Max. točivý moment120 Nm při 2 750 ot/min.
PohonKardanová hřídel, 6 rychlostí
Výfukový systémSystém 2-2, lambda sonda, EURO 4

 

Výkon

Maximální rychlostVýrobce neuvádí
Objem palivové nádrže20,5 litrů (z toho 5 litrů rezerva)

 

Rozměry

Délka2 445 mm
Šířka850 mm
Výška1 181 mm
Max. přípustná celková hmotnostVýrobce neuvádí

 

 

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Moto Guzzi
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie a video

1
2
3
4