Moto Guzzi California 1400 Touring

California 1400 Touring

California Touring je nejnovějším plodem úspěšného projektu, jímž značka Moto Guzzi na konci roku 2012 zcela změnila pojetí luxusního motocyklu. Touring je ideálním ztělesněním kultury značky Moto Guzzi s tradicí sahající až do roku 1921 a dokladem její schopnosti vyrábět jedinečné motocykly. Nejklasičtější podobou modelu California, s nepřekonatelným stylem, komfortem, výkony a spolehlivostí. Úspěch této verze spočívá ve vzácném spojení komfortu a dostatečného prostoru pro přepravu zavazadel, jimiž disponuje motocykl kategorie custom.

Šarm ZZ.jpg

Nadčasový šarm

Výkonný, skvěle vybavený a exkluzivní model California Touring s inovativním a zároveň velmi osobitým a tradičním designem pozvedává jako žádný jiný motocykl hodnoty jedné z nejurozenějších značek na světě, která je symbolem produktů „Made in Italy“. Překvapí nejen dokonalým zpracováním i těch nejmenších estetických detailů, ale také vyspělou technikou. Touring je ideálním cestovním motocyklem, poháněným historicky největším vidlicovým dvouválcem, vyráběným v Evropě.

Motor ZZ.jpg

Motor s velkým vrtáním válců

Nepřehlédnutelný motor má zdvihový objem 1380 cm3 s velkým vrtáním válců a představuje naprostý vrchol ve své třídě z hlediska výkonových parametrů a spotřeby paliva. Elektronická řídicí jednotka motoru využívá přednosti nové elektronicky řízené škrticí klapky a různých charakteristik řízení motoru. Systém zaručuje ještě citlivější a přesnější ovládání škrticí klapky. Motor se díky tomu vyznačuje mimořádně pohotovými a plynulými reakcemi bez nervozity při přidání a ubrání plynu. Výsledkem je nejvyšší úroveň potěšení z jízdy v jakýchkoli provozních podmínkách.

Platforma ZZ.jpg

Multimediální platforma

MG-MP, dodávaná jako výbava na přání, je inovativním multimediálním systémem, který umožňuje propojení motocyklu s chytrým telefonem, a tím i jeho připojení k internetu. Díky této aplikaci, kterou si můžete bezplatně stáhnout z portálů App Store a Google Play, se váš chytrý telefon (iPhone nebo Android) promění v sofistikovaný multifunkční palubní počítač a rozhraní mezi motocyklem a internetem. Bezdrátové připojení vám umožní současné sledování důležitých provozních informací na displeji chytrého telefonu.

Dostupné v těchto barvách

Černá
Červená

Motor

Typ motoru90° V-Twin 2-válec, 4-taktní
ChlazeníVzduchem
Zdvihový objem1 380 ccm
Maximální výkon96 hp (71 kW) při 6 500 ot/min.
Max. točivý moment120 Nm při 2 750 ot/min.
PohonKardanová hřídel, 6 rychlostí
Výfukový systémSystém 2-2, lambda sonda, EURO 4

 

Výkon

Maximální rychlostVýrobce neuvádí
Objem palivové nádrže20,5 litrů (z toho 5 litrů rezerva)

 

Rozměry

Délka2 445 mm
Šířka1 030 mm
Výška1 460 mm
Max. přípustná celková hmotnostVýrobce neuvádí

 

 

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Moto Guzzi
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie a video

1
2
3
4