Moto Guzzi Eldorado

Eldorado

Eldorado je luxusním motocyklem s nejmodernější technikou. Pohon motocyklu, který je dokonalou interpretací nejryzejšího ducha značky Moto Guzzi, zajišťuje největší motor „V-Twin“, který byl kdy v Evropě vyráběn. Eldorado je skutečnou vlajkovou lodí ve světě motocyklů a ve stále unifikovanější současnosti ztělesňuje ohromující tradici. Přitom však rozhodně hledí do budoucnosti. Chromované ozdobné prvky a pečlivě zpracované detaily v kombinaci se světly LED se snoubí s klasickými liniemi, jimiž Moto Guzzi vstupuje do nové dimenze, v níž vytříbenost hovoří italsky.

Motor ZZ.jpg

Padesátiletá historie

Historie již legendárního dvouválce Moto Guzzi s válci do V/90°, jehož konstruktérem byl inženýr Giulio Cesare Carcano. Od své premiéry v modelu V7 byl tento legendární motor modernizován v bezpočtu verzí, které nacházely uplatnění v mnoha různých motocyklech. Značka Moto Guzzi vdechla život modelu Eldorado třetí generací vidlicového dvouválce. Psal se rok 1972. O necelé dva roky dříve, na vlně překvapivé zakázky na dodání motocyklů V7 750 cm3 policejním sborům v Los Angeles se zrodil první model Guzzi California a na stejném základě také luxusní Ambassador.

Detail ZZ.jpg

Vzpomínky na minulost

Jedná se o detaily, jako jsou paprsková kola, velmi rozměrné sedlo, zadní blatník s koncovým světlem ve tvaru drahokamu a řídítka připomínající rohy býka. Dokonce i palivová nádrž vyniká atraktivitou. Její dvoubarevné lakování je umocněno motivem kapky s charakteristickým chromováním se zrcadlově lesklou povrchovou úpravou. Dvojitá bílá ozdobná linie s ochrannou vrstvou čirého laku propůjčuje palivové nádrži ještě prestižnější vzhled a zdůrazňuje její linie.

Multi ZZ.jpg

Multimediální platforma

Multimediální platforma dodávaná jako výbava na přání, je inovativním multimediálním systémem, který vám umožní propojit váš motocykl s chytrým telefonem. Bezdrátové připojení vám umožní současné sledování důležitých provozních informací na displeji telefonu. Na displeji chytrého telefonu můžete sledovat najednou pět parametrů. Mezi ně patří rychloměr, otáčkoměr, ukazatele okamžitého výkonu a točivého momentu, okamžité a průměrné spotřeby paliva, průměrné rychlosti jízdy, napětí akumulátoru, podélného zrychlení a rozšířené funkce palubního počítače. 

Dostupné v těchto barvách

Červená
Černá

Motor

Typ motoru90° V-Twin 2-válec, 4-taktní
ChlazeníVzduchem
Zdvihový objem1 380 ccm
Maximální výkon96 hp (71 kW) při 6 500 ot/min.
Max. točivý moment120 Nm při 2 750 ot/min.
PohonKardanová hřídel, 6 rychlostí
Výfukový systémSystém 2-2, lambda sonda, EURO 4

 

Výkon

Maximální rychlostVýrobce neuvádí
Objem palivové nádrže20,5 litrů (z toho 5 litrů rezerva)

 

Rozměry

Délka2 445 mm
Šířka850 mm
Výška1 181 mm
Max. přípustná celková hmotnostVýrobce neuvádí

 

 

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Moto Guzzi
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie a video

1
2
3
4