Moto Guzzi V7 III Limited

V7 III Limited

V7 III Limited, exkluzivní limitovaná edice 500 číslovaných motocyklů, kombinuje klasický a elegantní vzhled chromu s ušlechtilými materiály ze světa high-tech, jako jsou uhlíkové kompozity a hliník. Vznikl tak eklektický a moderní vzhled, který znovu dokazuje, jak je model V7 III ideálním základem pro individualizaci. Extrémně mladistvý motocykl je zároveň symbolem produktů „Mady in Italy“, oblíbených u širokých vrstev zákazníků různého zaměření.

Chrom ZZ.jpg

Chromovaná klasika

Velký počet chromovaných dílů na motocyklu Moto Guzzi V7 III Limited vytváří ryzí styl, připomínající svět klasických motocyklů. Jedná se například o chromovanou palivovou nádrž, „obepnutou“ nahoře černým koženým popruhem v historickém stylu. Na bocích vyniká mimořádně lesklou povrchovou úpravou také nezaměnitelný orel Moto Guzzi. Ostatně černá barva je dalším hojně využívaným prvkem na motocyklu V7 III Limited, od kol z lehké slitiny až po sedlo s prošíváním ve starobylém stylu. 

Vlákna ZZ.jpg

Uhlíková vlákna

To samé však platí také pro typický vzor kompozitů s uhlíkovými vlákny, z nichž jsou vyrobeny blatníky vpředu i vzadu a boční panely. Uzamykatelné víčko palivové nádrže je zhotoveno z hliníku, stejně jako nálitky pro upevnění řídítek, které nesou laserem vyryté pořadové číslo motocyklu v rámci této limitované edice.

Dostupné v těchto barvách

barva1

Motor

Typ motoru90° V-Twin 2-válec, 4-taktní
ChlazeníVzduchem
Zdvihový objem744 ccm
Maximální výkon52 hp (38 kW) při 6 200 ot/min.
Max. točivý moment60 Nm při 4 900 ot/min.
PohonKardanová hřídel, 6 rychlostí
Výfukový systémSystém 2-2, lambda sonda, EURO 4

 

Výkon

Maximální rychlost155 km/h
Objem palivové nádrže22 litrů (z toho 4 litrů rezerva)

 

Rozměry

Délka2 185 mm
Šířka800 mm
Výška1 110 mm
Max. přípustná celková hmotnost401 kg

 

 

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Moto Guzzi
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie a video

1
2
3
4