Moto Guzzi V7 III Milano

V7 III Milano

Motocykl, který je diskrétním, ale sebevědomým ztělesněním vytříbeného stylu, kombinuje nenuceným a zároveň dokonalým způsobem to nejlepší z tradičních i moderních prvků. Je perfektní pro klidnou jízdu nedělním odpolednem na oběd v blízkosti přístavu i pro rychlé proplétání se hustou dopravou v době dopravní špičky.

Elegance ZZ.jpg

Elegance umocněná leskem

Chcete-li být skutečně skvělí, musíte vědět, jak jít s dobou. V7 III Milano je dokonalým ztělesněním této filozofie, protože kombinuje klasické prvky modelu V7 III Special s nejlepšími moderními materiály. Panel přístrojů se dvěma kruhovými přístroji ve stylu retro, chromovaná výfuková soustava i madlo pro spolujezdce a lesklé barvy palivové nádrže jsou dokonale vyváženy hliníkovými blatníky a boční kapotáží. Výsledkem je přitažlivá, svůdná „siréna“.

Osobitost ZZ.jpg

Jedinečná osobitost

Nový model V7 III Milano s módním vzhledem a prestižními detaily nabízí milovníkům vytříbeného stylu příležitost dodat svému motocyklu osobní rukopis. Dokonce i nejnáročnější zákazníci naleznou v naší nabídce dostatek výjimečných dílů a příslušenství, jimiž mohou vtisknout svému motocyklu nezaměnitelnou tvář.

Motor ZZ.jpg

Nezaměnitelný zvuk, který přehluší sbor

Stejně jako ostatní členové rodiny V7 III je i zcela nový model V7 III Milano poháněn legendárním vidlicovým motorem uloženým napříč, který vyniká strohým, výrazným vzhledem. Agilní a všestranný motocykl s hladkým řazením, k němuž stačí pouhý dotyk řadicí páky, lze popsat několika slovy: maximální jízdní komfort dokonce i v městské dopravě.

Dostupné v těchto barvách

barva

Motor

Typ motoru90° V-Twin 2-válec, 4-taktní
ChlazeníVzduchem
Zdvihový objem744 ccm
Maximální výkon52 hp (38 kW) při 6 200 ot/min.
Max. točivý moment60 Nm při 4 900 ot/min.
PohonKardanová hřídel, 6 rychlostí
Výfukový systémSystém 2-2, lambda sonda, EURO 4

 

Výkon

Maximální rychlost155 km/h
Objem palivové nádrže22 litrů (z toho 4 litrů rezerva)

 

Rozměry

Délka2 185 mm
Šířka800 mm
Výška1 110 mm
Max. přípustná celková hmotnost401 kg

 

 

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Moto Guzzi
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie a video

1
2
3
4