Moto Guzzi V7 III Rough

V7 III Rough

Charakter a autenticita jsou znaky, jež definují model V7 III Rough, motocykl, který svými estetickými a funkčními detaily posouvá městského/venkovského ducha značky Moto Guzzi na novou úroveň.

motor ZZ.jpg

Nezaměnitelný zvuk, který přehluší sbor

Stejně jako ostatní členové rodiny V7 III je i zcela nový model V7 III Rough poháněn legendárním vidlicovým dvouválcem uloženým napříč, který vyniká strohým, výrazným vzhledem. Agilní a všestranný motocykl s hladkým řazením, k němuž stačí pouhý dotyk řadicí páky, lze popsat několika slovy: dokonalý partner s výjimečnými výkony pro jízdu v městském provozu i pro cestování mimo město.

zvuk ZZ.jpg

Z venkova do města bez přezutí

Terénní pneumatiky na paprskových kolech umocňují spojení městského a venkovského stylu a dodávají motocyklu potřebnou robustnost pro jízdu v lehkém terénu. Avšak svými pečlivě zpracovanými stylistickými detaily se V7 III Rough snadno prosadí i mezi městskými elegány.

styl ZZ.jpg

Motocykl s nezaměnitelným stylem

Vyztužená přední část motocyklu a dynamicky nastavené řízení zaručují vynikající ovladatelnost bez ztráty stability. Motocykl s výjimečně snadným řízením je dokonalý nejen pro jezdce, kteří hledají nová dobrodružství na dvou kolech, ale také pro jezdce, kteří chtějí spolehlivého partnera pro víkendové výlety. Palivová nádrž, největší v této kategorii, umožňuje novým i zkušeným jezdcům vychutnávat si mnoho kilometrů potěšení z jízdy.

Dostupné v těchto barvách

1
2

Motor

Typ motoru90° V-Twin 2-válec, 4-taktní
ChlazeníVzduchem
Zdvihový objem744 ccm
Maximální výkon52 hp (38 kW) při 6 200 ot/min.
Max. točivý moment60 Nm při 4 900 ot/min.
PohonKardanová hřídel, 6 rychlostí
Výfukový systémSystém 2-2, lambda sonda, EURO 4

 

Výkon

Maximální rychlost155 km/h
Objem palivové nádrže22 litrů (z toho 4 litrů rezerva)

 

Rozměry

Délka2 185 mm
Šířka800 mm
Výška1 110 mm
Max. přípustná celková hmotnost401 kg

 

 

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Moto Guzzi
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie a video

6
3
4
5