Moto Guzzi V7 III Special

V7 III Special

Klasická i elegantní, V7 SPECIAL má něco navíc, něco čemu se říká čirá osobnost. Věrná svým kořenům i s novým motorem o objemu 850 ccm. SPECIAL má veškerou sílu a krásu, jakou od autentického stroje Moto Guzzi očekáváš. Tato vytrvalá ikona se nebojí přijmout moderní prvky a přichází se vším komfortem, aby poskytovala maximální výkon, bezpečnost a potěšení z jízdy. Klíč je ve jménu. Tento motocykl je pro jezdce, kteří hledají něco zvláštního, a to je to, co najdou, když nastoupí na tuto skutečnou legendu.

tu1.jpg

Speciální až do nejmenších detailů

Barevný pásek na bočních panelech odpovídá závodnímu pruhu na palivových nádržích modelu V750 S3 z roku 1975, jako pocta tomuto nezapomenutelnému stroji. Jeho tvar a barvu odlišuje řada chromatických a grafických detailů s povrchovými úpravami, které spojují tradici i inovace a vedou je k dokonalosti. Například paprsková kola s leštěným hliníkem a černými náboji, přístrojovou deskou s dvěma kruhovými budíky a „old-school“ sedlem .

tu3.jpg

Pocit svobody

Sportovní a pohodlné nové sedlo ve stylu vintage v klasickém hnědém čalounění s nerezovým madlem pro spolujezdce přispívá nejen k elegantnímu vzhledu motocyklu, ale také nabízí větší pohodlí.

tu2.jpg

Vášeň pro dokonalost

Designérský tým v Mandello del Lario usiloval o dokonalost a dosáhl na V7 SPECIAL nové úrovně pohodlí, bezpečnosti a potěšení z jízdy. Jezdci ocení vlastnosti, jako jsou vysoce výkonné pneumatiky DUNLOP ARROWMAX STREETSMART, ideální i v kluzkých podmínkách. Spolu se zkráceným zadním blatníkem, zbrusu novým předním LED svícením a novými předními a zadními směrovkami.

Dostupné v těchto barvách

Barva1
Barva2

Motor

Typ motoru90° V-Twin 2-válec, 4-taktní
ChlazeníVzduchem
 853
Maximální výkon47 kW při 6 800 ot/min. (lze dodat i ve verzi 35 kW)
Max. točivý moment73 Nm při 5 000 ot/min.
PohonKardanová hřídel, 6 rychlostí
Výfukový systémSystém 2-2, lambda sonda, EURO 4

 

Výkon

Maximální rychlost155 km/h
Objem palivové nádrže22 litrů (z toho 4 litrů rezerva)

 

Rozměry

Délka2 185 mm
Šířka800 mm
Výška1 110 mm
Max. hmotnost223 kg

Tento motocykl lze řídit s řidičským oprávněním A2.

 

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Moto Guzzi
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie a video

g1
g2
g3
úvodní