Moto Guzzi V7 III Stone

V7 III Stone

Modelová řada V7 patří mezi nejslavnější a nejznámější modely Moto Guzzi. Momentálně se jedná již o třetí řadu tohoto úspěného modelu. V rámu V7 III tluče příčně uložený dvouválcový motor o výkonu 52 koní. Klasická edice Stone je nabízena v černém, žlutém, zeleném nebo modrém provedení, kdy se mění hlavně lak nádrže. V základu jsou kola litá. V7 III zaujme svým elegantním retrovzhledem a po jízdě i hravou ovladatelností.

TU_2.jpg

Krásný přehledný displej

V souladu s neodmyslitelnou imagí modelu V7 III Stone mají přístroje pozoruhodné uspořádání s jedním kruhovým displejem o průměru 100 mm, zatímco verze Special, Racer a Anniversario mají druhý kruhový displej, který zahrnuje otáčkoměr. Rychloměr je analogový. Všechny ostatní informace zobrazuje digitální displej: ukazatel ujetých kilometrů, dílčí ukazatel ujetých kilometrů a denní ukazatel ujetých kilometrů (nuluje se automaticky osm hodin po vypnutí motoru).

TU_1.jpg

Přepracovaná konstrukce rámu

Moto Guzzi nezklame ani přepracovanou konstrukcí rámu nového modelu V7 navzdory skutečnosti, že jízdní vlastnosti druhé generace byly již na dost vysoké úrovni, jež jí vynesla vynikající hodnocení v nezávislých testech i skvělou odezvu od veřejnosti a trhu. Ocelový rám přebírá od předchůdce demontovatelnou dvojitou kolébkovou konstrukci a stejné rozložení hmotnosti (46 % vpředu; 54 % vzadu), ale přední část byla kompletně přepracována a vyztužena.

TU_3.jpg

Multimediální platforma

Multimediální platforma Moto Guzzi se dodává pro novou modelovou řadu V7 III na přání. MG-MP je inovativním multimediálním systémem, který vám umožní propojit váš motocykl s chytrým telefonem. Díky speciální aplikaci, kterou si můžete bezplatně stáhnout z portálů App Store a Google Play, se váš chytrý telefon (iPhone nebo Android) promění ve skutečně sofistikovaný multifunkční palubní počítač a rozhraní mezi motocyklem a internetem.

Dostupné v těchto barvách

Barva_1
barva_2
barva_3
barva_4

Motor

Typ motoru90° V-Twin 2-válec, 4-taktní
ChlazeníVzduchem
Zdvihový objem744 ccm
Maximální výkon52 hp (38 kW) při 6 200 ot/min.
Max. točivý moment60 Nm při 4 900 ot/min.
PohonKardanová hřídel, 6 rychlostí
Výfukový systémSystém 2-2, lambda sonda, EURO 4

 

Výkon

Maximální rychlost155 km/h
Objem palivové nádrže22 litrů (z toho 4 litrů rezerva)

 

Rozměry

Délka2 185 mm
Šířka800 mm
Výška1 110 mm
Max. přípustná celková hmotnost401 kg

 

 

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Moto Guzzi
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie a video

Galerie_1
Galerie_2
Galerie_3
Galerie_5