Moto Guzzi V85 TT Speciale

V85 TT Speciale

Stvořeno pro největší dobrodruhy, V85 TT navozuje legendární atmosféru rallye Paříž-Dakar a dalších známých závodů. Spojuje půvab slavného orla z Mandella s linkami moderních klasiků a vytváří tak perfektní motocykl pro jakýkoli druh cestování na libovolném terénu.

TU_2.jpg

První klasické cestovní enduro od Guzzi

Jednoduchost provedení, spolu se snadným ovládáním a pohodlím jsou klíčovými prvky, které činí V85 TT jedinečným, zatímco jeho design a styl mluví jazykem svobodných duší, které touží opustit kilometry asfaltu.
V85 TT hladce kombinuje skvělé klasické linie off-roadového světa s pokročilými technologickými prvky, jako je digitální přístrojovka a plné LED osvětlení. Denní svícení v předním světlometu je hrdě ozdobeno jasnou siluetou oslavovaného orla Moto Guzzi. Namísto kapotáže má V85 TT větrný štítek z kouřového plexiskla a chrániče rukou, které z něj dělají motocykl pro celoroční využití, připravený vydat se za dobrodružstvím, kdykoliv dostanete chuť.

TU_1.jpg

Duch pravého dobrodruha

Vysoce odolný trubkový rám poskytuje vynikající stabilitu při jízdě, zatímco podvozek se zdvihem 170 mm, brzdový systéme řízený vícemapovým Continental ABS a pletenými 19” koly vpředu a 17” vzadu, se postará o zbytek.

Jedná se o kombinaci prvků, které skutečně podtrhují všestrannou osobnost V85 TT a snadnou ovladatelnost na cestách. A aby toho nebylo málo, jedná se o jediný motor ve svém segmentu, který používá převodovku s hřídelovým pohonem. Ten má oproti řetězovému ty výhody, že nešpiní a je bezúdržbový.

TU_3.jpg

Není potřeba se odpojovat (pokud nechcete!)

Tradice může zůstat zachována v srdci tohoto stroje, ale to neznamená nutnost zanedbávat budoucnost. Digitální 4,3” TFT displej s výjimečným jasem a rozlišením během jízdy poskytuje všechny potřebné informace a vysoce výkonná technologie a konektivita na cestách rozšiřuje standardní funkci přístroje tak, aby umožnila poslouchat za jízdy hudbu, přijímat hovory, používat navigaci a další. To přichází v podobě MOTO GUZZI MIA, multimediální platformě umožňující připojit Váš smartphone k motocyklu prostřednictvím ECU, které je k dispozici v katalogu příslušenství Moto Guzzi.

Dostupné v těchto barvách

barva_1_specialite
barva_2_specialite

Motor

Typ motoruPodélně uložený 90° dvouválec do V, dva ventily na válec (titanové sání)
Zdvihový objem853 ccm
Maximální výkon59 kW při 7 750 ot./min. (Dostupné také s 35 kW pro řidičské oprávnění A2) ccm
Převodovka6 rychlostí

Rám

Systém předního odpruženíUpside-down hydraulická teleskopická vidlice Ø 41 mm se stavitelnou tuhostí a předpětím pružiny.
Systém zadního odpruženíOboustranná kyvná vidlice s bočním tlumičem, stavitelná tuhost a předpětí pružiny.
Přední brzdaDva nerezové kotouče Ø 320 mm, radiální 4-pístkové třmeny Brembo s protilehlými pístky
Zadní brzdaNerezový disk Ø 260 mm, plovoucí 2-pístkový třmen.

Rozměry

Suchá hmotnost208 kg
Spotřeba4.9 l/100 km
Výška sedla830 mm
Minimální světlá výška210 mm
Kapacita palivové nádrže23 l (5 rezerva)

Tento motocykl je dostupný také s 35 kW pro řidičské oprávnění A2.

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Moto Guzzi
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie a video

Galerie_1
Galerie_2
Galerie_3
Galerie_4