Moto Guzzi V9 Bobber Sport

V9 Bobber Sport

Silná osobnost s trvale houževnatým duchem. Z této filozofie vychází nová speciální edice motocyklu „custom“, jíž Moto Guzzi připomíná legendární závodní motocykly 50. let. Svým agresivním temperamentem a bleskovými reakcemi se odlišuje od svých „sourozenců“ z rodiny V9, s nimiž sdílí svaly opravdového motocyklu kategorie „custom“. Jedinečný design speciální edice je patrný z každé křivky. Naprosto černé detaily kontrastují s oranžovým podkladem. Dvoubarevná kombinace tak vytváří velmi originální a okouzlující estetický dojem. V9 Bobber Sport s předimenzovanými pneumatikami v klasickém stylu se pro všechny stane láskou na první pohled!

Tlumiče ZZ.jpg

Není to jen o stylu

Jízdní vlastnosti a radost z jízdy vylepšují tlumiče Öhlins s nastavitelným předpětím při roztahování i stlačování. Homologovaná matně černá nasazovací koncovka výfuku s hliníkovým krytem zintenzivňuje osobité burácení dvouválcového motoru Moto Guzzi 850.

Sedlo ZZ.jpg

Blíž k zemi

Nízko umístěné jednomístné sedlo vytváří zážitky z nízké jízdy v typické, shrbené sportovní poloze jezdce. V kombinaci se standardními širšími prohnutými řídítky, která jsou nižší než u modelu V9 Bobber, vznikl motocykl s nižšími liniemi a agilním, temperamentním vzhledem.

DNA ZZ.jpg

Sportovní DNA a agresivní celkový vzhled

DNA „drsného chlapa“ je okamžitě patrná z celkového vzhledu s klasickým matně černým lakováním, které působí na této speciální verzi ještě drsnějším dojmem díky kombinaci s energickou oranžovou. Barevným úderem je zářivá palivová nádrž, zdobená slavným orlem s leštěnou povrchovou úpravou a obklopená hliníkovými bočními panely.

Dostupné v těchto barvách

Oranžová

Motor

Typ motoru90° V-Twin 2-válec, 4-taktní
ChlazeníVzduchem
Zdvihový objem853 ccm
Maximální výkon55 hp (40,4 kW) při 6 250 ot/min.
Max. točivý moment62 Nm při 3 000 ot/min.
PohonKardanová hřídel, 6 rychlostí
Výfukový systémSystém 2-2, lambda sonda, EURO 4

 

Výkon

Maximální rychlost160 km/h
Objem palivové nádrže15 litrů (z toho 4 litrů rezerva)

 

Rozměry

Délka2 185 mm
Šířka840 mm
Výška1 160 mm
Max. přípustná celková hmotnost401 kg

 

 

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Moto Guzzi
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie a video

1
2
3
4