Moto Guzzi V9 Roamer

V9 Roamer

V9 Roamer je strhujícím a lehkým motocyklem, který poskytuje mimořádnou radost z jízdy. Italský motocykl kategorie „custom“ je určen pro jezdce, kteří chtějí vynikat v městských ulicích, ale také pro fanoušky dálkových jízd. Jeho elegantní tvary a design snoubí klasické a moderní prvky v jedinečné interpretaci současných trendů.  V9 Roamer byl zkonstruován nejen pro dlouhé cestování, ale také k tomu, aby probouzel představivost. Je ideálním motocyklem „custom“ pro jezdce s neodolatelnou touhou po svobodě, pro „bikery“, kteří chtějí zanechat stopu na silnici a ve své garáži.

Motor ZZ.jpg

„V“ jako „Velocity“, tedy rychlost

Maximální potěšení s minimem úsilí, tak zní krédo osobitého dvouválce se zdvihovým objemem 850 cm3, uloženého napříč, který společně s nízkou pohotovostní hmotností motocyklu 199 kg zaručuje výjimečnou a vzrušující jízdní dynamiku a umožňuje intuitivní ovládání. Jednokotoučová suchá spojka s průměrem 170 mm umožňuje hladké, okamžité řazení všech šesti převodových stupňů.

Vzhled ZZ.jpg

Skvělý vzhled

V9 Roamer, navržený ve spolupráci s designérským centrem PADC (Piaggio Advanced Design Centre) v kalifornské Pasadeně, se vyznačuje robustním a dynamickým vzhledem s dokonalým zpracováním každého detailu, což dokládají například matně černá kola (vpředu 19“ a vzadu 16“) s povrchem broušeným diamantem. 

Ve dvou ZZ.jpg

Ve dvou je potěšení dvojnásobné!

Model V9 Roamer byl proto zkonstruován s ohledem na komfort spolujezdce. Například poloha sedla poskytuje lepší oporu a volnost pohybu pro ještě komfortnější jízdu. Pedály jsou umístěny ve vyšší poloze více vpředu, aby měl jezdec více prostoru, zatímco široká zvýšená řídítka a výška sedla nad zemí pouhých 818 mm dodávají jezdci pocit splynutí s vozovkou, ať pojedete ve městě, nebo budete prozkoumávat svět za jeho hranicemi.

Dostupné v těchto barvách

Zelená
Stříbrná

Motor

Typ motoru90° V-Twin 2-válec, 4-taktní
ChlazeníVzduchem
Zdvihový objem853 ccm
Maximální výkon55 hp (40,4 kW) při 6 250 ot/min.
Max. točivý moment62 Nm při 3 000 ot/min.
PohonKardanová hřídel, 6 rychlostí
Výfukový systémSystém 2-2, lambda sonda, EURO 4

 

Výkon

Maximální rychlost160 km/h
Objem palivové nádrže15 litrů (z toho 4 litrů rezerva)

 

Rozměry

Délka2 240 mm
Šířka865 mm
Výška1 165 mm
Max. přípustná celková hmotnost401 kg

 

 

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Moto Guzzi
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie a video

2
3
4
1