Piaggio Beverly 300 ABS ASR

Beverly 300 ABS ASR

Piaggio nabízí tři modelové řady prestižních skútrů s velkými koly. Základ nabídky tvoří Liberty. Pro jezdce, kteří hledají něco navíc, je ideální Medley. Co se týče výkonů, pozornosti věnované detailům, bezpečnosti a praktičnosti, je však naprostým vrcholem Beverly 300 ABS-ASR, který se etabloval jako etalon ve světě skútrů. Skútr, nabízený ve třech verzích (standardní, „S“ a Police), je poháněn jednoválcovým motorem se zdvihovým objemem 278 cm3, čtyřventilovým rozvodem OHC a elektronicky řízeným vstřikováním paliva, který díky katalyzátoru splňuje emisní normu Euro 4.

TU_1.jpg

Italský design

Elegantní, ušlechtilé linie modelu Piaggio Beverly 300 ABS-ASR jsou okamžitě rozpoznatelné díky jedinečným estetickým prvkům, jako jsou parkovací světla a zadní brzdové světlo s diodami LED nebo osobitá kola z lehké slitiny. Panel přístrojů nese tři analogové přístroje (rychloměr, teploměr a palivoměr) a displej LCD zobrazující ostatní informace.

TU_3.jpg

Praktický a funkční

Piaggio Beverly 300 ABS-ASR nabízí velkorysé odkládací prostory s uzamykatelnou schránkou v zadní stěně štítu, která je rozdělena na dvě části. V jedné z nich je vstup USB. Do druhé schránky, pod sedlem, lze uložit dvě integrální přilby. Tuto schránku je možné otevřít pomocí dálkového ovládání nebo stisknutím tlačítka pro elektrické odjištění na řídítkách.

TU_2.jpg

Naprostá kontrola

Piaggio Beverly 300 ABS-ASR disponuje velmi sofistikovaným protiprokluzovým systémem. Senzory na každém kole neustále sledují rychlost jejich otáčení a detekují ztrátu adheze zadní pneumatiky. Dojde-li ke smyku, upraví systém ASR točivý moment přenášený na zadní kolo, aby byla obnovena stabilita skútru.

Dostupné v těchto barvách

barva_1
barva_2
barva_3

Motor

Typ motoru

Čtyřdobý jednoválec Piaggio

Zdvihový objem278 ccm
Maximální výkon

15,5 kW @ 7.250 ot/min

PřevodovkaSamočinná převodovka s plynulou změnou převodu CVT (variátorem) a regulací točivého momentu

Rám

Systém předního odpružení

Hydraulická teleskopická vidlice

Přední brzdaKotoučová brzda Ø 300 mm s dvoupístkovým plovoucím třmenem
Zadní brzdaKotoučová brzda Ø 240 mm s dvoupístkovým plovoucím třmenem 

Rozměry

Celková délka2.190 mm
Celková šířka780 mm
Výška sedla790 mm
Kapacita palivové nádrže12,5 l

 

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Piaggio
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie a video

Galerie_4
galerie_2
galerie_1
galerie_3