Vespa GTS Touring 125 | BARTH GO

Vespa GTS Touring 125

GTS Touring 125

Nová GTS přichází s největší novinkou Vespa - jednoválcovým čtyřtaktním 300 motorem HPE se čtyřmi ventily, elektronickým vstřikováním a kapalinovým chlazením. Vyšší výkon a snížená spotřeba paliva přinášejí vzrušující jízdu, ať už v každodenních jízdách městem nebo v dobrodružné v jízdě krajinou. Perfektní spojení jednoduché manipulace a stability získané 12ti palcovými koly dělá GTS bezpečnou variantu za všech podmínek. To je díky krátké brzdné dráze získané dvoudiskovým brzdným systémem, ASR kontrolou ktrakce a ABS.

TU_3.jpg

Classic & Touring

Vespa GTS byla vždy oblíbená v tradiční barvě šedé Grigio Dolomite a nově doplněné barvy zelená a modrá v modelech Verde Relax a Blu Energia si také určitě najdou hodně fanoušků. Ve verzi Touring, tedy v modelu, který navazuje na tradici cestování a dobrodružství, zůstala červená Rosso Vignola a přibila lahvově zelené Verde Bosco.

Galerie_2.jpg

Rovnováha výkonu

Dva neskutečně efektivní motory ve dvou výkonech. Velmi milovaný 125 i-get jednoválcový motor s Start & Stop systémem je doplněn novým, 300 HPE (High Performance Engine). Se silou přes 23 koní je to ten nejvýkonnější motor, který kdy byl instalován do Vespy a je výsledkem špičkové technologie, která také optimalizuje spotřebu paliva a emise.

1_uvodní fotka.jpg

Styl v pohybu na dvou kolech

Dědictví více než sedmi desetiletí přináší stylem a silou vyvolávat čistou touhu. Přidejte trochu moderny k tradici a výsledkům neutuchajícího touze po inovacích a máte nejvšestrannější Vespu v portfoliu. S inovovaným šasí a novou full LED technologií je GTS rámem a novým plným osvětlením LED technologie je GTS ideálním společníkem pro jakékoliv dobrodružství.

Dostupné v těchto barvách

Barva_1
Barva_2

Motor

Typ motoruVzduchem chlazený jednoválec, 4takt
Zdvihový objem124,5 ccm
Maximální výkon9 kW 
PřevodovkaAutomatická

Rám

RámSamonosný ocelový
Zdvih předního odpružení78 mm
Zdvih zadního odpružení70 mm
Přední brzdaKotoučová, Ø200 mm
Zadní brzdaBuben

Rozměry

Celková délka1.950 mm
Celková šířka755 mm
Výška sedla790 mm
Rozvor kol1.375 mm
Spotřeba paliva2,3 l/100 km
Kapacita palivové nádrže8,5 l

Motocykl lze řídit s řidičským oprávněním skupiny A1.

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Vespa
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie a video

Galerie_1
Galerie_3
Galerie_2
Galerie_4