Vespa Primavera Touring 125 | BARTH GO

Vespa Primavera Touring 125

Primavera Touring 125

Verzi modelu Primavera, navrženou pro neohrožené jezdce, charakterizuje chromovaný nosič zavazadel inspirovaný její cestovatelskou tradicí.

TU_2.jpg

Hbitost a super technologie

Nová 12tipalcová, pěti-paprsková kola, ta největší v historii Vespy Primavera, nabízí stabilitu a bezpečnost na každém povrchu.
Jednoválcový 4-taktní motor přináší plynulou a tichou jízdu s nízkou spotřebou paliva a výkonem na špičce v segmentu.
Zadní svítilna a přední světlomet s LED technologií, vyhledávač vozidla a otevírání sedadla prostřednictvím dálkového ovladače je u Vespy 125cc ve standardu.
Přední kolo vybaveno ABS.

TU_3.jpg

Revoluční duch žije dál

Z mnoha novinek, které stojí za zmínku, začněme koly, vyrobenými z lehké slitiny. Osobitá kola s pozoruhodným novým pětipaprskovým designem mají nyní velkorysý průměr ráfku 12“, aby byla zaručena ještě vyšší úroveň stability, bezpečnosti a adheze na jakémkoli povrchu. Bezpečnost zvyšuje také osvětlovací technika LED vpředu i vzadu. Verze se zdvihovým objemem 125 je vybavena funkcemi lokalizace zaparkovaného motocyklu (Bike Finder) a dálkového odemykání sedla.

TU_1.jpg

Jaký je váš styl?

Slavnou cestovní verzi Touring, charakterizovanou chromovaným nosičem zavazadel inspirovaným jejími cestovatelskými tradicemi, doplňuje sportovně pojatý model Vespa Primavera S se skutečně vyhraněným stylem, která je vybavena zcela digitalizovaným panelem přístrojů. Hladkou komunikaci mezi skútrem a jezdcem zajišťuje multimediální platforma Vespa, která propojí 4,3“ barevný displej TFT s Vaším chytrým telefonem.