Vespa Sprint 125 | BARTH GO

Ve městě Vás vždycky potká něco nového, tak proč se nevydat na objevitelskou cestu v sedle nejsportovnějšího modelu Vespa? Každá cesta se stane záminkou, abyste si mohli užívat vylepšených technických funkcí, které posouvají potěšení z jízdy a bezpečnost na novou úroveň. 
Nové modely Sprint a Sprint S kombinují svěží styl a sportovní charakter s nejmodernější technikou. 
Objevte nové okouzlující kombinace barev.

TU_1.jpg

Sportovní a spolehlivá

Jízda po městě na skútru Vespa Sprint je bezpečná a dynamická díky modernímu vzduchem chlazenému čtyřdobému jednoválci se zdvihovým objemem 125 cm3 a elektronicky řízeným vstřikováním paliva. Každý detail, od výfukového potrubí až po vnitřní strukturu skříně převodovky, byl optimalizován pro plynulou, tichou a komfortní jízdu. Řídicí jednotka nyní získává data také od senzoru tlaku, aby mohla zajišťovat optimální spalování za všech podmínek.

Na skútru Vespa Sprint zažijete novou úroveň spolehlivosti, a to dokonce i v hustém městském provozu s neustálým zastavováním a rozjížděním.

TU_3.jpg

Sportovní jako vždy

Štíhlá a lehká Vespa Sprint s mladistvým vzhledem je evolucí modelu Vespa Primavera a snadno ji poznáte podle odvážného pravoúhelníkového světlometu a velkých 12“ kol z lehké slitiny s ohromujícími paprsky.

galerie_2.jpg

Evoluce pokračuje!

Modernizovaná Vespa Sprint obdržela řadu stylistických a technických vylepšení. Úroveň bezpečnosti zvyšuje osvětlovací technika LED vpředu i vzadu. Verze se zdvihovým objemem 125 cm3 je vybavená funkcí lokalizace zaparkovaného motocyklu (Bike Finder) a dálkového odemykání sedla. Dalším novým detailem je motiv „kravaty“, který charakterizuje čelní štít. Lidé se za Vámi budou otáčet, kamkoli přijedete!

Dostupné v těchto barvách

Barva_1
Barva_2
Barva_3
Barva_4

Motor

Typ motoruVzduchem chlazený jednoválec, 4takt
Zdvihový objem124,5 ccm
Maximální výkon7,9 kW 
PřevodovkaAutomatická

Rám

RámSamonosný ocelový
Zdvih předního odpružení78 mm
Zdvih zadního odpružení70 mm
Přední brzdaKotoučová, Ø200 mm
Zadní brzdaBuben

Rozměry

Celková délka1.870 mm
Celková šířka735 mm
Výška sedla790 mm
Rozvor kol1.340 mm
Spotřeba paliva2.3 l/100 km
Kapacita palivové nádrže8 l

Motocykl lze řídit s řidičským oprávněním skupiny A1.

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Vespa
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie a video

TU_3
TU_2
galerie_2
galerie_1