Yamaha Aerox 4

Aerox 4

Na tento okamžik jste čekali celý život. Nastal čas vyrazit do ulic a vydat se, kam vás srdce táhne. Aerox 4 je připravený ukázat vám zcela nový svět. Nyní dokážete úplně všechno. Přidejte plyn a energický čtyřtaktní motor splňující normu EU4 vám poskytne silnou akceleraci a nízkou spotřebu paliva. Trubkový rám a hydraulická vidlice přináší sportovní ovladatelnost a přesné průjezdy zatáček, zatímco lehká pětipaprsková hliníková kola vybavená 190mm kotoučovými brzdami zaručují rychlé a snadné zastavení. Díky aerodynamické kapotáži ve stylu supersportu je to nejúchvatnější skútr o objemu 50 ccm v historii naší značky. Život je závod. Tak se postavte na start a staňte se vítězem.

TU_1.jpg

Vysoké technické parametry po všech stránkách

Pokud hledáte to nejlepší ze světa čtyřtaktů, tvoří agilní skútr Aerox 4 třídu sám o sobě. Všechny prvky tohoto mimořádně technicky vyspělého sportovního skútru o objemu 50 ccm jsou stavěny tak, aby zajišťovaly úchvatný výkon a styl supersportu. Ať už chcete jet do školy nebo máte namířeno na pláž, tento způsob přepravy bude zcela jistě nejúžasnější.

TU_2.jpg

Sportovní a vzrušující, ale zároveň úsporný a praktický

Dobře, chcete zažít sportovní a vzrušující projev dokonalého čtyřtaktu Yamaha. To však neznamená, že musíte přijít o praktické funkce. Pod sedlem se nachází úložný prostor pro integrální helmu a šestilitrová palivová nádrž zaručuje mnoho hodin jízdy na jedno natankování.

TU_3.jpg

Aerodynamická kapotáž ve stylu supersportu

Společnost Yamaha patří mezi přední světové výrobce motocyklů s velkým výkonem. Kapotáž modelu Aerox 4 v závodním stylu je inspirována naším úchvatným modelem YZF-R1. Díky aerodynamickému přednímu krytu a nahoru zahnuté zádi se zadním světlem ve stylu modelu R1 patří Aerox 4 mezi nejdynamičtěji působící skútry v kubatuře 50 ccm, jaké jsou k vidění.

Dostupné v těchto barvách

barva_1
barva_2

Motor

Typ motorujednoválec, 4taktní, kapalinou chlazený, SOHC
Zdvihový objem49,45 cm³
Systém startováníelektrický a nožní
Převodovkaautomatická s variátorem

Rám

Systém předního odpruženíteleskopická vidlice
Systém zadního odpruženíhydraulická kyvná vidlice
Přední brzdaJednoduchá kotoučová, Ø190 mm
Zadní brzdajednokotoučová, Ø190 mm

Rozměry

Celková délka1.870 mm
Celková šířka705 mm
Celková výška1.155 mm
Výška sedla817 mm
Rozvor kol1.275 mm 
Mokrá hmotnost97kg
Kapacita palivové nádrže6,0 l

Motocykl lze řídit s řidičským oprávněním skupiny A1.

Barth

Martin Blažek

prodejce motocyklů Yamaha
martin.blazek@motocentrum-barth.cz
778 716 198

Fotogalerie

galerie_1
galerie_2
galerie_3
galerie_4