Yamaha NMAX 125 2020 | BARTH GO

Yamaha NMAX 125 2020

NMAX 125 2020

Sportovně laděný NMAX 125 promění vaše každodenní dojíždění do města na nevšední zážitek. Tento městský dopravní prostředek je speciálně navržen tak, aby poskytoval větší potěšení z jízdy, sportovní výkony i úsporu paliva. Jeho kompaktní kapotáž přináší vám i vašemu spolujezdci obratnost potřebnou při jízdě přeplněnými ulicemi. A díky výkonnému čtyřtaktnímu motoru Blue Core o objemu 125 ccm splňujícímu emisní normu EU4 nabízí model NMAX skvělé zrychlení a nízkou spotřebou paliva. Sportovní městský skútr s dynamickým vzhledem a špičkovými technickými parametry – včetně systému ABS – přináší prvotřídní design do kategorie základních dopravních prostředků kubatury 125 ccm. Yamaha NMAX: Dopravní prostředek, který změní váš život. 

Dynamika ZZ.jpg

Dynamický design

Dynamický design a prvotřídní povrchová úprava přinášejí prostřednictvím stylového sportovního modelu NMAX odvážný a elegantní vzhled do kategorie městských dopravních prostředků základní úrovně. K nápadným prvkům patří aerodynamická kapotáž s výraznými motivy inspirovanými tvarem bumerangu, dvojité přední světlo a elegantní přední blatník.

Kolo ZZ.jpg

Lehká 13palcová kola

Kola o průměru 13 palců z lehké slitiny zdůrazňují úžasný vzhled modelu NMAX a podtrhují jeho sportovní styl a prvotřídní technické parametry. Široká přední pneumatika 110/70-13 a robustní zadní pneumatika 130/70-13 tohoto špičkového městského dopravního prostředku zajišťují dobré vedení stopy a prvotřídní pohodlí pro jezdce i spolujezdce.

Kompaktní ZZ.jpg

Kompaktní a přesto prostorný

Kompaktní model NMAX zaparkujete i v tom nejtěsnějším místě. A ačkoli je na pohled malý, jeho interiér je překvapivě prostorný – s dostatkem místa pro nohy jezdce a spoustou prostoru pro vašeho spolujezdce. Stupňovité dvojité sedlo bylo navrženo pro zajištění vysoké úrovně pohodlí – navíc obsahuje úložný prostor pro integrální helmu či zavazadlo.

Dostupné v těchto barvách

Černá
Bílá
Modrá

Motor

Typ motoru

Čtyřdobý jednoválec i-get

Zdvihový objem124 ccm
Maximální výkon

8 kW @ 7,500 ot/min

PřevodovkaAutomatická

Rám

Systém předního odpružení

Hydraulická teleskopická vidlice, dráha propružení 76 mm

Přední brzdaKotoučová brzda s průměrem 240 mm – ABS
Zadní brzdaBubnová brzda s průměrem 140 mm

Rozměry

Celková délka1,945 mm
Celková šířka690 mm
Výška sedla790 mm
Kapacita palivové nádrže6 l (včetně rezervy 1,5 litru)

Motocykl lze řídit s řidičským oprávněním skupiny A1.

Barth

Martin Blažek

prodejce motocyklů Yamaha
martin.blazek@motocentrum-barth.cz
778 716 198

Fotogalerie a video

1
2
3
4