Yamaha SCR950

SCR950

Do města přijíždí nový druh motocyklu. Inspirací modelu SCR950 se staly street scramblery z 60. let 20. století. Představuje spojení autentického designu s moderní technikou, ze kterého vzniká nový typ motocyklu, jenž si klade za cíl vzbuzovat pozitivní pocity a působit stylově.
Máte chuť vrátit se k ryzím jízdám na dvou kolech nebo přecházíte z menšího motocyklu? Ať už je důvod jakýkoli, krásnému vzhledu motocyklu SCR950, jeho přirozené jízdní pozici a nadčasovému stylu jen těžko odoláte. Tento městský scrambler je postaven tak, aby zvládl vše – od městských ulic až po nezpevněné cesty. Představuje úžasný nový způsob, jak si vychutnat jízdu na dvou kolech.
Tento ikonický stroj je se svým pulzujícím dvouválcem do V a klasickým podvozkem opatřeným dvěma tlumiči vzadu zhmotněním ducha jízdy na motocyklu. Každá jízda se s ním stane nezapomenutelným zážitkem.

TU_1.jpg

Bezešvá palivová nádrž

Konstruktéři společnosti Yamaha dbali na to, aby všechny prvky modelu SCR950 korespondovaly s duchem původních scramblerů z 60. let. Bezešvá palivová nádrž s plochými boky a horní stranou podtrhuje dojem kvality a pozornost věnovanou detailům – a s kapacitou 13,2 litru ujedete na jedno natankování delší vzdálenost.

TU_2.jpg

Zavěšení kol typu scrambler

Tento motocykl je zkonstruován tak, aby si poradil se všemi nástrahami, které vám mohou městské ulice připravit, například dlážděním nebo výmoly – a je rovněž připraven na nezpevněné povrchy pro případ, že budete chtít vyjet z města ven. Zadní odpružení se dvěma tlumiči disponuje speciálním nastavením, které je zárukou vyváženého jízdního projevu, 41 mm přední vidlice je opatřena manžetami na ochranu před nečistotami.

TU_3.jpg

Vidlicový dvouválec 60 stupňů

Nádherně provedený černý motor modelu SCR950 je ústředním bodem celého motocyklu. Je uměleckým dílem a současně technickým skvostem. Klasická vidlicová konstrukce s úhlem rozevření válců 60 stupňů a chlazením vzduchem poskytuje nadčasový vzhled. Moderní vnitřní technické řešení pak zajišťuje pulzující výkon a silný točivý moment, díky kterým je na tomto scrambleru radost jet a potěšení ho vlastnit.

Dostupné v těchto barvách

BARVA_1
BARVA_2

Motor

Typ motoruVzduchem chlazený, 4taktní, SOHC, 4ventilový, Dvouválec s uspořádáním válců do V
Zdvihový objem942 cm³
Maximální výkon40kW (54.3PS) @ 5,500 rpm
Typ spojkymokrá, vícelamelová
Převodovkastálý záběr, 5rychlostní

Rám

Rámdvojitý kolébkový
Systém předního odpruženíTeleskopické vidlice, Ø41mm
Systém zadního odpruženíkyvná vidlice
Přední brzdaHydraulická kotoučová, Ø298 mm
Zadní brzdaHydraulická jednokotoučová, Ø298 mm

Rozměry

Celková délka2 255 mm
Celková šířka895 mm
Celková výška1 170  mm
Výška sedla830 mm
Rozvor kol1 575 mm
Minimální světlá výška145 mm
Kapacita palivové nádrže13 l
Kapacita olejové nádrže4,3 l

 

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

vedoucí Motocentrum

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie

GALERIE_1
GALERIE_2
GALERIE_3
GALERIE_4

Další materiály ke stažení