Yamaha Tracer 700 2020

Tracer 700 2020

Díky nové agresivní masce a mnohem stylovějšímu vzhledu je nový Tracer 700 vybaven tak, aby vám vyplavil adrenalin do žil při každé jízdě. Po práci nebo o víkendu je tento dynamický sportovně cestovní motocykl připraven vás nadchnout svým vynikajícím výkonem a lehkou obratností.

Motor CP2 s technologií klikového hřídele crossplane produkuje vlnu lineárního točivého momentu, který je k dispozici v celém rozsahu otáček a poskytuje pozoruhodnou akceleraci na každém rychlostním stupni – a kompaktní podvozek a nastavitelné odpružení jsou zkonstruovány tak, aby rychle a přesně vykroužily všechny zatáčky.

Aerodynamická kapotáž nové generace s duálními LED světlomety a agresivními obrysovými pozičními světly posiluje moderní design a svalnatý vzhled motocyklu – a díky ergonomii na dlouhé vzdálenosti, širším řídítkům a nastavitelnému displeji je tento všestranný nový motocykl střední váhy vždy připraven na váš další silniční výlet. Nový Tracer 700: Jsi na řadě.

Nastavitelné vylepšené přední a zadní odpružení

Nový Tracer 700 je vybaven vylepšenými systémy předního odpružení, které vám umožňují dosáhnout optimálního jízdního výkonu v různých situacích. Vidlice s patronami 41 mm a zadní tlumiče jsou vybaveny seřizovacími prvky předpětí a odskoku, které usnadňují nastavení motocyklu tak, aby vyhovovalo různým zatížením, podmínkám na silnici a jízdním stylům

Aerodynamický štít s možností nastavení jednou rukou

Stylový a sportovní nový aerodynamický štít je navržen tak, aby poskytoval uvolněnější a příjemnější jízdu omezením narážení větru do horní části těla – a když potřebujete upravit výšku štítu, lze to rychle a snadno provést jednou rukou. Pro lepší ochranu před větrem a počasím je nový Tracer 700 vybaven přepracovanými chrániči rukou s integrovanými LED blikači.

Nejlehčí ve své třídě

Díky kompaktnímu, lehkému podvozku s dlouhým hliníkovým kyvným ramenem a rozvoru 1 460 mm se jedná o jeden z nejobratnějších a nejúžasnějších sportovně cestovních motocyklů. S nejnižší hmotností ve své třídě v kombinaci s úžasným točivým charakterem motoru dosahuje Tracer 700 nejlepšího poměru výkonu k hmotnosti a poskytuje skutečně vynikající zážitek z jízdy.

Dostupné v těchto barvách

barva_1
barva_2
barva_3

Motor

Typ motoru2válcový, 4taktní, kapalinou chlazený, DOHC, 4ventilový
Zdvihový objem689 ccm
Maximální výkon55.0kW (74.8PS) @ 9,000 rpm
Limited power version35.0kW 7,500 rpm
Typ spojkyMokrá, vícelamelová
Převodovkastálý záběr, 6rychlostní

Rám

RámDiamond
Systém předního odpruženíTeleskopické vidlice
Systém zadního odpruženíKyvná vidlice, (kloubové odpružení)
Přední brzdaHydraulická s dvojitým kotoučem, Ø282 mm
Zadní brzdaHydraulická jednokotoučová, Ø245 mm

Rozměry

Celková délka2 140 mm
Celková šířka806 mm
Celková výška1 290 mm
Výška sedla835 mm
Rozvor kol1 460 mm
Minimální světlá výška140 mm
Kapacita palivové nádrže17 l
Kapacita olejové nádrže3 l

Dostupné také ve variantě 35 kW, kterou lze řídit s řidičským oprávněním typu A2

Pro více informací nás kontaktujte:

Fotogalerie a video

4
1
2
3

Další materiály ke stažení