Tento maximálně výkonný motocykl se sportovním srdcem a duší cestovatele byl navržen tak, abyste si každou svou jízdu na jakoukoli vzdálenost mohli užít naplno. A pokaždé vám dopřeje víc emocí. Stačí jediná jízda na modelu Tracer 900 a dostane vás svou nakažlivou kombinaci lineárního točivého momentu, mimořádné obratnosti a výjimečného pohodlí. Jak je v kategorii sportovně cestovních motocyklů zvykem. Na všechno vám bude stačit tenhle jediný motocykl.

Motor ZZ.jpg

Tříválcový motor o objemu 847 ccm

Srdcem modelu Tracer 900 je tříválcový motor o objemu 847 ccm, který dodává lineární točivý moment už od nízkých otáček a poskytuje velký výkon při vysokých otáčkách. Kompaktní, lehký motor vybavený kovanými písty a válci s posunutým uspořádáním je připraven vrátit vašim zážitkům na dvou kolech vášeň a emoce.

Displej ZZ.jpg

Pokročilé elektronické řízení

K dosažení požadovaného jízdního projevu za různých podmínek můžete vybrat některý ze tří jízdních režimů systému D-MODE. Systém řízení trakce (TCS) s možností přepínání 3 režimů vám poskytne větší jistotu na kluzkém povrchu, systém ABS zabraňuje nežádoucímu zablokování kol při brzdění. A díky předem připravené kabeláži lze snadno instalovat volitelný systém rychlořazení.

Ochrana ZZ.jpg

Jízdní komfort a ochrana proti nepříjemnému větru

Ať už na modelu Tracer 900 vyrazíte na úchvatnou jízdu do hor nebo se na něm chystáte na dlouhou cestu, můžete se spolehnout na vysokou úroveň pohodlí a ochrany. Velký štít a kompaktní řídítka zajišťují lepší ochranu horní části těla před větrem. Ergonomicky tvarované sedlo, stupačky a madla pro spolujezdce jsou zárukou, že každá jízda bude nyní ještě zábavnější.

Dostupné v těchto barvách

Červená
Černá

Motor

Typ motoru3 válec, 4taktní, kapalinou chlazený, DOHC, 4ventilový
Zdvihový objem847 cm³
Maximální výkon84.6kW (115PS) @ 10,000 rpm
Typ spojkymokrá, vícelamelová
Převodovkastálý záběr, 6rychlostní

Rám

RámDiamond
Systém předního odpruženíTeleskopické vidlice
Systém zadního odpruženíKyvná vidlice, (kloubové odpružení)
Přední brzdaHydraulická s dvojitým kotoučem, Ø298 mm
Zadní brzdaHydraulická jednokotoučová, Ø245 mm

Rozměry

Celková délka2,160 mm
Celková šířka850 mm
Celková výška1,375 mm max 1,430 mm
Výška sedla850 mm max 865 mm
Rozvor kol1,500 mm
Minimální světlá výška135 mm
Kapacita palivové nádrže18 l
Kapacita olejové nádrže3,4 l

 

Barth

Martin Blažek

vedoucí prodeje motocyklů Yamaha
martin.blazek@motocentrum-barth.cz
778 716 198

Fotogalerie a video

4
2
3
1