Nejprodávanější model Tracer 900 byl od základů přepracován. Dostal zcela novou kapotáž s lepší ergonomií, díky které je ještě atraktivnějším a schopnějším představitelem kategorie sportovně cestovních motocyklů.
Nyní jsme vytvořili prémiovou verzi tohoto pozoruhodného a všestranného motocyklu, který je určen jezdcům vyžadujícím skvělé parametry ve standardní výbavě. Tracer 900GT, vybavený pevnými bočními kufry, plně nastavitelným systémem odpružení a vyhřívanými rukojeťmi, je připraven dopravit vás kamkoli jen budete chtít.
Jeho prvotřídní vybavení zahrnuje plnobarevné přístroje s technologií TFT vyvinuté podle supersportovního motocyklu YZF-R1. Pro rychlejší řazení nahoru bez spojky je provedení GT vybaveno rychlořazením. A díky tempomatu budou i ty nejdelší cesty ještě zábavnější.

TU_1.jpg

Plnobarevné přístroje TFT

K dokreslení postavení našeho vlajkového modelu Tracer je verze GT vybavena moderním plnobarevným přístrojovým panelem s displejem z tenkovrstvých tranzistorů (TFT). Displej zobrazuje polohu zařazení, okolní teplotu, teplotu chladicí kapaliny, aktuální jízdní režim, hodiny, palivoměr a spotřebu paliva.

TU_2.jpg

Lehký rám z hliníku litého pod tlakem metodou CF

Jedním z klíčových aspektů úspěchu sportovně cestovního motocyklu Tracer 900 GT je použití lehkého a kompaktního hliníkového rámu, jehož vyvážená tuhost přispívá k agilním jízdním vlastnostem a citlivému ovládání. Sami nebo ve dvou, po dálnici nebo po polní cestě – Tracer je zárukou okamžitých a přesných reakcí na pokyny jezdce.

TU_3.jpg

Pokročilá elektronika s rychlořazením (QSS)

Skvěle vybavený model GT se standardně dodává s rychlořazením (QSS) pro plynulé řazení vyšších převodových stupňů. K dosažení požadovaného jízdního projevu za různých podmínek můžete vybrat některý ze tří jízdních režimů systému D-MODE. Systém řízení trakce (TCS) s možností přepínání 3 režimů vám poskytuje větší jistotu na kluzkém povrchu, systém ABS zabraňuje nežádoucímu zablokování kol při brzdění.

Dostupné v těchto barvách

barva_1
barva_2
barva_3

Motor

Typ motoru3 válec, 4taktní, kapalinou chlazený, DOHC, 4ventilový
Zdvihový objem847 cm³
Maximální výkon84.6kW (115PS) @ 10,000 rpm
Typ spojkymokrá, vícelamelová
Převodovkastálý záběr, 6rychlostní

Rám

RámDiamond
Systém předního odpruženíTeleskopické vidlice
Systém zadního odpruženíKyvná vidlice, (kloubové odpružení)
Přední brzdaHydraulická s dvojitým kotoučem, Ø298 mm
Zadní brzdaHydraulická jednokotoučová, Ø245 mm

Rozměry

Celková délka2 160 mm
Celková šířka850 mm
Celková výška1 375 mm max 1 430 mm
Výška sedla850 mm max 865 mm
Rozvor kol1 500 mm
Minimální světlá výška135 mm
Kapacita palivové nádrže18 l
Kapacita olejové nádrže3,4 l

 

Barth

Martin Blažek

prodejce motocyklů Yamaha
martin.blazek@motocentrum-barth.cz
778 716 198

Fotogalerie a video

galerie_1
galerie_2
galerie_3
galerie_4

Další materiály ke stažení