Yamaha Tricity 125 2018

Tricity 125 2018

Komu se někdy nezavřely dveře tramvaje před nosem nebo kdo se někdy netísnil v přeplněném metru? Neztrácejte naději, staňte se pánem svého času a začněte si opět užívat všechny výhody života ve městě. Bavte se překonáváním překážek, které vám město připraví, na modelu Yamaha Tricity 125. Díky pohodlné jízdní pozici a vyšší jistotě při jízdě po tramvajových kolejích nebo dlažebních kostkách se na třech kolech budete ihned cítit jako doma. Hospodárný motor Blue Core o objemu 125 ccm nabízí dostatečné zrychlení a velmi nízkou spotřebu paliva. Ve spojení se systémem ABS a sdruženým brzdovým systémem v základní výbavě představuje Yamaha Tricity 125 ten nejjednodušší a nejpříjemnější způsob cestování po městě.

TU_1.jpg

Pohodlná a přirozená jízdní pozice

Široké a ploché nášlapy a dlouhé dvojité sedlo přináší uvolněnou ergonomii. Toto uspořádání u modelu Tricity umožňuje pohodlnou jízdní pozici a umožňuje rovněž rychlé a snadné nastupování i vystupování. Pod sedlem se nachází velký úložný prostor pro integrální přilbu, vpředu pak naleznete praktický háček.

TU_2.jpg

Snadné a jisté ovládání

S pozoruhodně nízkou hmotností pouhých 156 kg, a to včetně plné nádrže paliva, přináší konstrukce motoru i podvozku modelu Tricity pocit vyváženosti spolu se snadnou a jistou ovladatelností. Výsledkem je jeden z nejpohodlnějších a nejpříjemnějších způsobů dopravy po městě. A díky třem kolům nemůže být parkování jednodušší.

TU_3.jpg

Systém ABS a sdružený brzdový systém

Dva přední kotouče o průměru 220 mm a zadní 230 mm kotouč zajišťují dostatečný brzdný účinek – a standardně montovaný systém ABS přináší ještě větší jistotu. Sdružený brzdový systém automaticky optimalizuje brzdnou sílu dopředu a dozadu při stisknutí levé páčky nebo stisknutí obou páček současně, takže brzdění je plynulé a účinné.

Dostupné v těchto barvách

barva_1
barva_2
barva_3

Motor

Typ motoruJednoválec, 4taktní, kapalinou chlazený, SOHC, 4ventilový
Zdvihový objem125 ccm
Maximální výkon9.0 kW @ 7,500 ot/min
PřevodovkaAutomatická s variátorem

Rám

Systém předního odpruženíTeleskopická vidlice
Systém zadního odpruženíKyvná vidlice
Přední brzdaHydraulická kotoučová, Ø220 mm
Zadní brzdaHydraulická jednokotoučová, Ø230 mm

Rozměry

Celková délka1.980 mm
Celková šířka750 mm
Celková výška1.210 mm
Výška sedla780 mm
Rozvor kol1.350 mm
Minimální světlá výška125 mm
Kapacita palivové nádrže7,2 l

Motocykl lze řídit s řidičským oprávněním skupiny A1.

Barth

Martin Blažek

prodejce motocyklů Yamaha
martin.blazek@motocentrum-barth.cz
778 716 198

Fotogalerie a video

galerie_1
galerie_2
galerie
galerie_4