Yamaha YS125

YS125

Budete nadšeni vynikající spotřebou paliva modelu YS125 a jeho kultivovaným vzhledem – jakmile si vyzkoušíte uvolněnou jízdní polohu, přesvědčíte se, že tento lehký městský skútr je skvělou volbou pro váš životní styl. Plynulé ovládání a snadné řízení zajišťuje komfortní odpružení a 18palcová kola ve standardní výbavě, stejně jako 14litrová palivová nádrž, která vám poskytuje dostatek jízdního času mezi zastávkami na dotankování. Yamaha YS125. Dopřejte si při jízdě svobodu. Jezděte bez starostí.

Deska ZZ.jpg

Indikátor řazení a indikátor Eco

Mezi stylové přístroje modelu YS125 patří indikátor řazení, který vás informuje o zařazeném rychlostním stupni. Abyste mohli jezdit hospodárněji a dosáhnout větší autonomie, je zde rovněž užitečný indikátor Eco.

Vzhled ZZ.jpg

Elegantní sportovní vzhled

S motocyklem YS125 je dojíždění zábava. Elegantní sportovní vzhled tohoto lehkého motocyklu přináší svěží vítr do třídy Urban Mobility. S přepracovanými světlomety s kompaktní kapotáží v kombinaci se sportovními vzduchovými lapači a nahoru zahnutým černým tlumičem výfuku představuje model YS125 ideální kombinaci hospodárnosti, praktičnosti a skvělého vzhledu.

Motor ZZ.jpg

Spolehlivý a úsporný motor

Když jedete do práce nebo do školy, jsou pro vás spolehlivost, dostupnost a nízké provozní náklady prioritou. Model YS125 je vybaven 2válcovým vzduchem chlazeným motorem 125 ccm se vstřikováním paliva, který splňuje normu SOHC EU4 a je jedním z nejhospodárnějších a nejspolehlivějších motorů ve své třídě. To z motocyklu dělá jeden z nejchytřejších způsobů, jak se pohybovat po městě.

Dostupné v těchto barvách

Červená
Černá
Bílá

Motor

Typ motoruVzduchem chlazený, 4taktní, SOHC, 2 ventilový
Zdvihový objem125 ccm
Maximální výkon7.8 kW @ 7,500 ot/min
PřevodovkaStálý záběr

Rám

Systém předního odpruženíTeleskopická vidlice
Systém zadního odpruženíKyvná vidlice
Přední brzdaJednoduchá kotoučová, Ø245 mm
Zadní brzdaBubnová, Ø130 mm

Rozměry

Celková délka2,005 mm
Celková šířka735 mm
Celková výška1,050 mm
Výška sedla795 mm
Rozvor kol1,320 mm
Minimální světlá výška150 mm
Kapacita palivové nádrže14 l

 

Barth

Martin Blažek

prodejce motocyklů Yamaha
martin.blazek@motocentrum-barth.cz
778 716 198

Fotogalerie a video

4
1
2
3