Opel VIVARO | BARTH GO

Opel VIVARO

VIVARO

Vivaro VAN doplňuje nabídku užitkových vozů se značkou Opel. A jedním dechem je třeba doplnit, že skvěle. Nabízí výběr ze tří variant karoserie – klasický VAN, dále Crew VAN a také podvozek, na který je možné namontovat některou z nástaveb. Vybírat lze ze tří velikostí a výška vozu nepřesahuje 1,9 metru, což je příjemné, když parkujete v podzemních garážích například obchodních center. Pro užitkové vozy je klíčový především nákladový prostor – ten v dodávce s největšími rozměry pojme až 6,6 m3. To už je hodně slušný náklad.

Opel-vivaro-van-nakladovy-prostor.jpg

Nákladový prostor ve třech velikostech

Vivaro VAN je dostupný ve třech velikostech, označených písmeny S, M a L, tedy malý, střední a velký. Nákladový prostor je velice flexibilní, nabízí řadu praktických vychytávek a v největší variantě pojme až 6,6 m3 s užitečným zatížením až 1400 kg.

Opel-vivaro-van-karoserie.jpg

Trojlístek variant dodávky Vivaro

Vybírat užitkový Vivaro VAN můžete ze tří variant – klasické dodávky určené především pro přepravu nákladu s místem pro tři osoby v kabině, Vivara Crew, což je dodávka se zkráceným nákladovým prostorem a přidanou druhou řadou sedadel až pro šest osob, a varianty podvozek, který je připravený na různé specializované nástavby.

Opel-vivaro-van-kabina.jpg

Dokonalé pohodlí a prostor pro řidiče

Třímístná kabina v základní verzi Vivaro VAN je prostorná a nabízí dostatek pohodlí. Všechny ovládací prvky jsou perfektně v dosahu, pozice za volantem pohodlná. Dominantním prvkem na přístrojové desce je dotykový displej. A potěší množství asistenčních a bezpečnostních pomocníků.

Ceníky a další materiály k vozu Opel VIVARO

Pro stažení aktuálních ceníků budete přesměrování na web opel.cz