Obchodní podmínky | BARTH GO

PODMÍNKY PROVOZU WEBOVÝCH STRÁNEK BARTH-GO.CZ

Na této stránce naleznete odpovědi na to, jak si zde můžete vybírat a kde nakoupit vysněný vůz, dodávku či motorku. Tento dokument je, ač tak na první pohled možná není patrné, podmínkami webu BARTH-GO.cz, kterými se provoz portálu BARTH-GO.cz řídí. Používáním portálu BARTH-GO.cz s těmito podmínkami souhlasíte.

Kdo je provozovatel portálu BARTH-GO.cz?

Portál BARTH-GO.cz, jako svůj digitální autosalon provozuje firma Autocentrum BARTH a.s., IČO:  252 78 924, se sídlem Hůrka 1798, 530 12 Pardubice – Dubina, zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Hradci Králové pod sp. zn. B 1707 (dále jen ACB). ACB patří mezi největší autorizované prodejce aut a motorek v ČR, s ročním obratem okolo 3 miliardy Kč, zaměstnává 250 zaměstnanců v mnoha moderních autosalonech v Pardubicích a v Hradci Králové (s plochou areálů přes 70.000 m2). Firma s více jak 20-letou historií ročně prodá okolo 6.500 aut a stovky motorem spokojeným zákazníkům. Autocentrum BARTH je dlouhodobým autorizovaným dealerem 8 značek aut (Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia, Peugeot, Citroën, Opel), 4 značek užitkových vozů (Volkswagen, Peugeot, Citroën, Opel), a 6 značek motocyklů (BMW, YAMAHA, Vespa, Moto Guzzi, Piaggio, Aprilia). A patří mezi nejúspěšnější prodejce, a např. ve značce Volkswagen je ACB největší prodejce v České republice. ACB také drží obrovské skladové zásoby všech aut, dodávek a motorek.

Z čeho si zde mohu vybírat?

Na portálu BARTH-GO.cz si online můžete vybrat z osobních i užitkových aut, ale i motorek. V nabídce jsou jak nové, ojeté, ale i předváděcí auta, dodávky a motorky. Máte na výběr z několika způsobů financování, buď za hotové, převodním příkazem, na úvěr, anebo na výhodný operativní leasing. Můžete si vybírat speciální nabídky pro firmy a podnikatele, anebo pro soukromé osoby. Nabízíme širokou nabídku skladových aut a motorek, anebo si můžete vybrat z nabídky vozidel které jsou ve výrobě, anebo Vám je zadáme do výroby. Pokud potřebujete půjčit auto, dodávku či motorku na kratší dobu v řádech dní nebo týdnů, na portálu si můžete zarezervovat půjčení v naší autopůjčovně. Anebo si zarezervovat nové dobrodružství s rodinou v pronajatém obytném vozu či karavanu. A to vše na jednom místě.

Mohu si přes portál BARTH-GO vozidlo rovnou zakoupit?

To bohužel není možné, veškerá vozidla, která vidíte na portálu, máme sice v nabídce, smlouvu ale přes BARTH-GO není z technických důvodů možné uzavřít. Vyy jakožto klienty nám přes portál zašlete svou poptávku a my se Vám následně ozveme s podrobnostmi e-mailem, který nám na sebe necháte. Vlastní smlouvu uzavřeme ale až na jedné z našich poboček v Pardubicích nebo v Hradci Králové, výběr té „Vaší“ pobočky záleží pouze na Vás.

Abychom Vás mohli následně kontaktovat, jste povinni nám na sebe zanechat pravdivé a úplné údaje, pokud nám takové údaje nesdělíte, nesete úplnou odpovědnost za škodu tím způsobenou. Údaje, u kterých bude možné oprávněně pochybovat o jejich správnosti, budou blokovány.

Zavazujete se, že nebudete portál BARTH-GO.cz používat k vkládání poptávek, které slouží k monitoringu trhu nebo konkurence.

Dále jste povinni nás informovat o veškerých změnách, které mohou ovlivnit platnost poptávky.

Je nabídka uvedena na BARTH-GO.cz závazná?

Ačkoliv většinu automobilů, motorek nebo dodávek, které na portálu BARTH-GO.cz inzerujeme, skutečně máme k dispozici, a to v dané výbavě a za zveřejněnou cenu. Technickou chybou nebo nedorozuměním s našimi dodavateli může dojít k chybnému uvedení nějakých parametrů či ceny vozidla. Berte prosím proto nabídku na BARTH-GO.cz pouze jako orientační, konkrétně si ji pak potvrdíte s našimi prodejci. Neneseme tedy žádnou odpovědnost za údaje uveřejněné na BARTH-GO.cz, ačkoliv děláme vše, co je v našich silách, aby byly údaje stoprocentně správné. Upozorňujeme, že se nejedná o nabídku na uzavření smlouvy, tu spolu uzavřeme až na některé z našich poboček.

Je moje poptávka na portálu BARTH-GO.cz závazná?

Protože naše „nabídka“ závazná není, nebylo by fér, aby Vaše poptávka závazná byla. Poptávka slouží zejména pro naši informacemi, že možná máte zájem uzavřít s naší společností kupní smlouvu. Jak jsme již uváděli výše, veškeré smlouvy pak spolu uzavřeme až na naší pobočce.

Jak si mohu auto/motorku převzít či jak mně bude doručena?

Pro maximální komfort našich zákazníků nabízíme různé možnosti převzetí jejich auta, dodávky či motorky. Zakoupené auto či motorku si můžete buď dojet převzít osobně do našich moderních showroomů v Pardubicích nebo Hradci Králové, které leží v dobré poloze uprostřed České republiky, kde si necháte vše v klidu a pohodové atmosféře od prodejců podrobně vysvětlit. Anebo si můžete vybrat zda chce auto dovést našim vozidlem odtahové služby k sobě domů anebo do firmy. Sami si vyberete co Vám nejlépe vyhovuje. Po České republice doručujeme nová auta a motorky. V případě nákupu ojetého či předváděcího auta či motorky je nutné si je fyzicky prohlédnout a převzít osobně v našich provozovnách.

Jak mohu nákup financovat?

Pořízení vozu či motorky můžete financovat hotově, nebo kartou na naší pobočce. Pokud nechcete vázat na nákup finance, můžeme Vám nabídnout výhodný úvěr, kdy máme v nabídce několik bankovních domů. Ale pokud preferujete moderní operativní leasing, s nízkými splátkami, rádi Vám v rámci našeho produktu BARTH-OPERAK nabídneme nejlepší podmínky na trhu. Schvalování financování včetně kompletní smluvní dokumentace probíhá přímo u nás, nikam nemusíte. A to vše na jednom místě.

Financování za hotové/převodem

Pokud jste si vybrali nějaký skladový vůz či motorku a chcete si ho hned pořídit, můžete ho uhradit hotově či kartou při převzetí. Pokud si chcete objednat vozidlo do výroby, nebo co už máme ve výrobě, budeme po Vás chtít uhradit menší zálohu na kupní cenu, a auto či motorku doplatíte až nám auto či motorka dorazí z výroby. Tato záloha se hradí na základě zálohové faktury.

Financování na úvěr

Do nákupu auta či motorky nemusíte vázat všechny Vaše finanční prostředky. Zajistíme Vám rádi financování prostřednictvím výhodného úvěru. Po zaslání poptávky financování na úvěr Vám naši obchodníci pošlou přesnou nabídku financování a seznam požadovaných dokladů pro schválení financování. Po schválení úvěru s Vámi sepíšeme úvěrovou smlouvu, zaplatíte první splátku (akontaci) a předáme Vám auto.

Financování na operativní leasing

Operativní leasing je moderní způsob používání vozidla, kdy si za nízkou splátku pořizujete mobilitu. Nemusíte platit žádné první zvýšené splátky ani akontace. Naši vyškolení specialisté našeho produktu BARTH-OPERAK.cz Vám nejdříve pošlou nabídku podmínek, vyberete si délku nájmu a roční nájezd kilometrů, podmínky pojištění a služby, jako například servis, pneumatiky apod. Poté Vám zašlou podklady pro schválení operativního leasingu, a po schválení s Vámi sepíšou smlouvu, a po podpisu předávají vozidlo. Pokud se vozidlo zadává do výroby, tak se čeká až ho výrobce dodá k nám.

Kde sjednám pojištění?

S pojištěním si nemusíte dělat starosti. V případě Vašeho zájmu Vám rádi zajistíme jak základní povinné ručení, tak i havarijní pojištění. Nabídneme Vám nejlepší nabídky od renomovaných pojišťoven.

Dodací lhůty a termíny doručení?

Dodací lhůty se liší dle vybraného způsobu financování a zda se jedná o skladový vůz či motorka, anebo se zadává do výroby. Po odeslání Vaší poptávky se s Vámi obratem spojí náš prodejce a dle vybraných parametrů domluví i termíny dodání. V případě, že se jedná o skladový vůz nebo motorku, je možné ho převzít během pár dní po uhrazení celé kupní ceny, anebo podpisu smluv o financování. V případě výběru doručení k Vám dom, nebo do firmy se jedná též řádově o dny. Vždy záleží na individuální dohodě zákazníka a našeho prodejce. Snažíme se vždy vyjít vstříc zákazníkovi dle jeho možností.

Mohu si auto, dodávku či motorku před tím vyzkoušet?

Provozujeme v našich moderních showroomech v Pardubicích a v Hradci Králové více jak 100 předváděcích aut, dodávek a motorek a můžete si k nám dojet si většinu modelů osobně zcela nezávazně projet, vyzkoušet, osahat, prohlédnout, ještě před tím, než si je objednáte či zakoupíte. Rádi Vám osobně poradíme se všemi funkcemi, výbavou, a i v reálu uvidíte většinu námi nabízených barevných odstínů.

Když si objednám auto do výrobu, mohu být mobilní?

Pokud jste si nevybral ze skladových aut a dodávek, můžete si vybrat s aut či dodávek co už máme zadané ve výrobě a brzy přijdou k nám, anebo Vám auto zadat do výroby. Pokud si u nás auto či dodávku objednáte do výroby a potřebujete být mobilní, rádi Vám zapůjčíme na zvýhodněný tarif Pre-delivery některý z našich náhradních vozů. Tedy, i když si auto u nás objednáte do výroby, stále budete mobilní.

Co s mým ojetým starším vozem nebo motorkou?

Pokud vlasnít nějaký starší vůz, dodávku či motorku, a nevíte co s ní, rádi ji od Vás odkoupíme, a to za férovou cenu. Při poptávce auta či motorky na portálu BARTH-GO.cz nám stačí napsat co za starší auto či motorku máte a nabídneme Vám výkupní cenu. Cenu za výkup ojetého auta či motorky Vám poté započteme při nákupu nového auta či motorky, a zaplatíte o to méně. Veškeré legislativní kroky, jako převod v registru vozidel zařídíme za Vás. Nemusíte se o nic starat.

Jaké mám od BARTH-GO.cz záruční podmínky?

Autocentrum BARTH a.s. je oficiální autorizovaný prodejce a servis. Záruční podmínky na všechny dodané auta, dodávky a motorky se řídí záručními podmínkami výrobců jednotlivých značek. Sami provádíme veškeré záruční a pozáruční opravy.

Kam mohu jezdit s autem/motorkou na servis?

U nás zakoupené auto či motorku můžete servisovat v jakékoliv autorizovaném servisu v ČR. Můžete ho samozřejmě servisovat ale i u nás za zvýhodněných podmínek. Při nákupu auta či motorku u nás získáváte automaticky slevy na práci, díly a materiál.

Získám nákupem u BARTHu nějaké další Benefity?

Pokud si u nás zákazník pořídí auto, dodávku, motorku, a to i třeba na operativní leasing, získává automaticky řadu Benefitů v rámci tzv. BARTH CLUBu. Tedy kromě slev na následné servisní služby získává také slevy na zapůjčení obytného auta, motorky v naší motopůjčovně, anebo si může třeba půjčit za zvýhodněných podmínek auto v naší autopůjčovně. Nakupovat auta a motorky od nás se tedy každému vyplatí.

Několik informací závěrem

Věříme, že mezi námi nedojde k žádným sporům. Pokud by se tak přece jen stalo, spory budou rozhodovat místně a věcně příslušné soudy v České republice. Rovněž i veškerá práva a povinnosti, která mezi sebou máme, se řídí právním řádem České republiky, a to především zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů.

Pokud máte jakékoliv dotazy, určitě nás kontaktujte na e-mailu go@barth.cz.