O nás | BARTH GO

O NÁS

Loga užitkových značek

Autocentrum BARTH je jeden z největších prodejců vozů v České republice. Působí v Pardubicích a Hradci Králové také jako autorizovaný prodejce a servis užitkových vozů značek Volkswagen, Peugeot Professional, Citroën a Opel. Prodáváme nové, předváděcí, referenční a ojeté vozy. V aktuální nabídce najdete desítky užitkových vozů, které jsou připraveny ihned k odběru. Poskytujeme také exkluzivní operativní leasing pro podnikatele a soukromé osoby, BARTH OPERÁK.

01-volkswagen
Image24
07-citroen
08-opel

Autocentrum BARTH a.s. v roce 2019

U nás máte největší výběr dodávek za hotové nebo na operativní leasing od 4 značek

VW-uzitkove-vozy.jpg

VOLKSWAGEN užitkové vozy

Vyberte si z dodávek pro přepravu nákladů, mikrobusů, pick-upů a valníků.

Vozy si můžete vyzkoušet během nezávazné předváděcí jízdy. Kompletní paleta užitkových vozů Volkswagen nabízí modely Caddy, Transporter, Multivan, Caravelle, California, Crafter a Amarok.  Poskytujeme také exkluzivní operativní leasing na vozy Volkswagen. Naši prodejci vozů patří mezi nejlepší v České republice. 

LCV-Peugeot-new.jpg

PEUGEOT Professional

Modelová řada užitkových vozů PEUGEOT zahrnuje spolehlivé, robustní a výkonné vozy, které vyhoví všem požadavkům vaší profese. 

Zásluhou velkorysé prostornosti, promyšlené ergonomie a optimální přepravní kapacity se z nich stávají výkonní pomocníci i praktické mobilní kanceláře. O jejich kvalitách svědčí i fakt, že se Peugeot stal v letech 2017 a 2018 nejprodávanější značkou užitkových vozů v České republice. V našem showroomu značky Peugeot v Pardubicích ul. Hradecká si můžete vybrat z široké nabídky skladových vozů.

Image17.jpg

CITROËN užitkové vozy

Také značka Citroën má v tomto segmentu co nabídnout. Nabízené užitkové vozy Citroën přináší komfort při pracovních cestách. Nejen pro přepravu nákladu, ale i pro řidiče je garantován dostatek místa. Berlingo, Jumper a Jumpy jsou vozy, které zastanou práci všeho druhu. V našem showroomu značky Citroën v Pardubicích ul. Hradecká si můžete vybrat z široké nabídky skladových vozů.

opel-lcv-range--min.jpg

OPEL užitkové vozy

Prémiová kancelář na kolech:

Užitkové vozy Opel přináší funkčnost, nízké náklady a skvělou flexibilitu nákladového prostoru. Od kompaktního modelu Combo až po všestranné Movano. V našem showroomu značky Opel v Pardubicích ul. Hradecká si můžete vybrat z široké nabídky skladových vozů.