Výpis motocyklů

Tento motocykl si zobrazilo již 24 návštěvníků.

Aktuálně si tento motocykl prohlíží další 1 člověk.

Vespa GTS Super 125 / 9kW

Nové Skladem Doručíme ZDARMA po ČR
Stáhnout PDF
Poslat e-mailem

Vyberte možnost financování

Hotově / převodem

115 620 Kč

bez DPH

Vaše cena bez DPH
115 620 Kč
Vaše cena s DPH
139 900 Kč

Parametry

Obj. číslo
H-19-12520533
Hmotnost
158 kg
Objem motoru
125 ccm
Výkon
9 kW
Výška sedadla
790 mm
Barva
GIALLO ESTATE
Martin Blažek

Martin Blažek

vedoucí Motocentrum

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198

Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy (nabídku) dle § 1731 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ale o nezávaznou nabídku

Výbava motocyklu

Tento motocykl lze pořídit i na leasing, stejně tak je možné uplatnit odpočet DPH.

Dva motory nabízí dvě úrovně výjimečné výkonnosti a zároveň i hospodárnosti. Pokud jednoválec 125 i-get se systémem Start & Stop nestačí, je nyní na výběr nová vysokovýkonná jednotka 300 HPE (High Performance Engine). S více než 23 k je nejvýkonnějším motorem, který kdy poháněl skútr značky Vespa. Díky nejmodernější technice se může pochlubit také optimalizovanými emisemi a nízkou spotřebou paliva.

Výhradně ocelová kapotáž dokonale snoubí tradice s moderností a dodává skútru osobitý charakter. GTS Super s nově navrženou přídí, nově tvarovanými řídítky, novým ergonomickým sedlem a osvětlovací technikou LED vyvolává dojem opravdového krále silnic.

Klasická Vespa GTS Super, snadno rozpoznatelná podle černých kol broušených diamantem, je nyní ještě atraktivnější díky dvěma novým verzím. GTS SuperSport je v souladu se svým označením nekompromisně sportovní díky kompletně černým kolům a výběru dvou výrazných matných barev, zatímco zcela nová verze SuperTech se může pochlubit nejlepší technikou, která zahrnuje mimo jiné 100% digitální panel přístrojů s 4,3“ barevným displejem TFT.
Předváděcí jízda motorka - detail motocyklu - motorky
Výkup motorky protiúčet - detail motocyklu - motorky
BARTH Club - detail motocyklu
\