Výpis motocyklů

Tento motocykl si zobrazilo již 23 návštěvníků.

Aktuálně si tento motocykl prohlíží další 1 člověk.

PROTIÚČET Možnost splátek
Yamaha MT-07  / 54kW
Yamaha MT-07  / 54kW
Yamaha MT-07  / 54kW
Yamaha MT-07  / 54kW
Yamaha MT-07  / 54kW

Yamaha MT-07 / 54kW

MT-07 inspirovaný temnou stranou Japonska vzal Evropu útokem. Nyní je jedním z nejprodávanějších motocyklů značky Yamaha všech dob. A není těžké zjistit, proč se pro tento úchvatný stroj kategorie Hyper Naked rozhodlo tolik jezdců. Jeho kompaktní řadový dvouválec o objemu 689 ccm s klikovým hřídelem crossplane je konstruován tak, aby vám dokázal nabídnout silný a lineární točivý moment pro úchvatné zrychlení a mimořádnou hospodárnost. Výrazná nová kapotáž s ostřeji řezaným sáním vzduchu dokládají příbuznost s řadou MT. Nové sedlo zajišťuje lepší jízdní pozici. Kompaktní trubkový rám modelu MT-07 s vylepšeným předním a zadním odpružením vede stopu přesně tam, kam chcete a doveze vás přímo na temnou stranu Japonska.

Předváděcí Skladem Doručíme ZDARMA po ČR
Stáhnout PDF
Poslat e-mailem

Vyberte možnost financování

Hotově / převodem

148 752 Kč

bez DPH

Vaše cena bez DPH
148 752 Kč
Vaše cena s DPH
179 990 Kč

Parametry

Obj. číslo
H-21-012520833
Hmotnost
184 kg
Objem motoru
689 ccm
Výkon
54 kW
Výška sedadla
805 mm
Barva
Tech Black
Najeto
-
Do provozu
Duben 2021
Martin Blažek

Martin Blažek

vedoucí Motocentrum

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198

Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy (nabídku) dle § 1731 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ale o nezávaznou nabídku

Výbava motocyklu

Bonus: v případě zakoupení motocyklu za inzerovanou cenu je možný jeho dovoz zdarma na vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR!

Již nyní příjmámé objedávky. Motocykl bude dostupný na přelomu června/července. Možno dodat verzi 35 kW pro řidičské oprávnění sk. A2

Možnost protiúčtu. Možnost prodeje na splátky.

Díky více než 125 000 prodaným kusům je model MT-07 od svého uvedení na trh jedničkou ve třídě Hyper Naked. Díky motoru CP2 s objemem 690 ccm s vysokým točivým momentem, kompaktnímu a hbitému podvozku a vynikající všestrannosti nejde tento model, který je jedním z nejprodávanějších motocyklů Yamahy, nemilovat.

To, že je model MT-07 s velkým náskokem jedničkou na trhu, vám toho o něm hodně řekne. Byl nejprodávanějším Hyper Naked motocyklem každý rok od svého uvedení na trh v roce 2014. Možná ale nevíte, jak celá myšlenka koncepce MT vznikla.

Design nové generace
Projekční LED osvětlení
Dvouválcový motor CP2 EU5 o objemu 690 ccm
Větší přední kotoučové brzdy pro vyšší brzdnou sílu
Asertivní jízdní poloha
Invertovaný LCD přístroj
LED ukazatele směru
Pneumatiky nejnovější generace
Barva, grafika a povrchová úprava

Pro rok 2021 dostane nová generace MT-07 výraznou novou kapotáž se dvěma křidélkovými přívody vzduchu a novým kompaktním LED světlometem, který vytváří futuristickou světelnou masku ve tvaru Y představující jednotný styl nejnovějších modelů Hyper Naked. A vytříbený motor splňující normu EU5 poskytuje ještě lineárnější odezvu s odvážnějším zvukem.

Nová širší hliníková řídítka proměnlivé tloušťky umožňují snadnější zatáčení a lepší jízdní pozici, zatímco větší 298mm dvojité přední kotouče zajišťují silnější brzdění. Špičkovou výbavu a nejlepší hodnotu ve své třídě podtrhují invertované LCD přístroje, černé ovládací páky a kompaktní LED ukazatele směru.

Design nové generace

Aby bylo u modelu MT-07 možné vizuálně vyjádřit točivý moment a výkon řady MT, je do boční stylizace implementována myšlenka proudění vzduchu. Design MT působí organičtějším a vyzrálejším dojmem a svou kompaktní kapotáží, integrovaným osvětlením a čistým designem povrchu zdůrazňuje ryzí charakter Hyper Naked. Stylizace zahrnuje nové komponenty a konstrukci, které dále zdůrazňují osobitou přitažlivost modelu MT-07.
Předváděcí jízda motorka - detail motocyklu - motorky
Výkup motorky protiúčet - detail motocyklu - motorky
BARTH Club - detail motocyklu
Doprava motocyklu po ČR - detail motocyklu (BG)