| BARTH GO

Děkujeme za skvělou sezónu. Připravujeme pro vás nabídku na rok 2024.

Barth

S úsměvem na tváři završujeme moto sezónu 2023 v Motopůjčovně BARTH! Děkujeme všem našim skvělým zákazníkům za jejich přízeň, vášeň pro dobrodružství a nezapomenutelné chvíle strávené na silnici s našimi motocykly.

Aktuálně je náš rezervační systém uzavřený, ale nezoufejte! Začátkem příštího roku, na přelomu ledna a února, znovu otevřeme naše brány pro rezervace, abyste si mohli zajistit své místo v řadě pro rok 2024. Těšíme se na to, že s vámi znovu sdílíme radost z jízdy na motocyklu a společně vytváříme vzpomínky, které vydrží celý život.

Ale to není vše! Pro rok 2024 chystáme několik vzrušujících novinek, které zvýší vaše moto dobrodružství na novou úroveň. 

Aktuálně nabízíme naše předváděcí motocykly za akční ceny, což je skvělá příležitost pro ty, kteří chtějí zažít adrenalinový zážitek na vlastní kůži za výhodnou cenu. Navíc jako vánoční dárek můžete pořídit dárkový poukaz na naše služby a udělat radost milovníkům dobrodružství ve vašem okolí.

Barth

Sledujte naši webovou stránku a sociální sítě pro nejnovější informace a updaty ohledně našich novinek. Až se zase brzy uvidíme na silnici, připravte se na nová dobrodružství, nové zážitky a neomezený pocit svobody, který pouze motocykl může poskytnout.

Děkujeme vám za fantastickou sezónu 2023 a těšíme se na setkání s vámi v roce 2024, kdy se společně pustíme do nových moto dobrodružství!

Tým Motopůjčovny BARTH