NEZASPĚTE SEZÓNU, FUNGUJEME ONLINE

Vážení zákazníci, respektujeme usnesení vlády ze dne 15. března 2020 č. 215 o přijetí krizového opatření a z toho důvodu jsme nuceni zavřít všechny naše pobočky.
Nicméně to, že máme zavřený showroom neznamená, že tu nejsme pro Vás!

FUNGUJEME SICE V OMEZENÉM REŽIMU, ALE NA PLNÉ OBRÁTKY!

Všichni do jednoho věříme, že tato krizová situace brzy pomine a my budeme moci vyrazit na pořádnou projížďku.  
Jarní počasí se k nám pomalu ale jistě vkrádá a my přeci musíme být připraveni, až budeme zase moci brázdit silnice a řezat zatáčky.  
Myslete na to, že na motocykly, které musíme objednat do výroby, budete muset nějakou tu chvilku počkat a byla by škoda, kdybyste celou sezónu čekali doma na gauči.
Samozřejmě o přeplněných dílnách a dlouhých čekacích lhůtach na servis ani nemluvíme.  

KONTAKTUJTE NÁS NA E-MAIL / MOBIL / PEVNOU LINKU  

Provozovna Motocentra BARTH je v chodu, ale samozřejmě v omezeném režimu. Salon je bohužel pro veřejnost zavřený. Níže naleznete kontakty na naše zaměstnance.

DOVOZ MOTOCYKLU AŽ DOMŮ - ZDARMA

Bydlíte daleko od Pardubic? To nevadí, velkou výhodou našeho Motocentra BARTH je doručení motocyklu až domů a to zcela ZDARMA. Akce se nevztahuje na skútry a ojeté motocykly.

SERVIS MOTOCYKLU Z POHODLÍ DOMOVA

Zajistíme bezpečné vyzvednutí motocyklu na Vámi určeném místě a  po provedení servisu jej přivezeme zpět. DOPRAVA NA SERVIS ZDARMA do 30 km od Motocentra BARTH. (nad 30 km individuální doplatek dle předchozí domluvy)

Přejeme všem pevné nervy a pozitivní náladu. TĚŠÍME SE BRZY NA VIDĚNOU!

Tým Motocentra BARTH