| BARTH GO

Milovníci motocyklů, pozor! V létě 2023 se můžete těšit na zbrusu nový a moderní salon BMW Motorrad v Motocentru BARTH v Čechách.

Barth
BMW Motorrad Pardubice - Varianta 3 pojď na maxa a přiraž scene 2.jpg

Jedná se o jeden z největších salonů BMW Motorrad v celé České republice, který přináší pro své zákazníky nejen širokou nabídku motocyklů, ale také prvotřídní servis a příslušenství.

BMW Motorrad Pardubice - Varianta 3 pojď na maxa a přiraž scene 10.jpg

Motocentru BARTH  je již dlouhá léta synonymem pro kvalitu a profesionální přístup ke svým zákazníkům. A právě na tomto místě bude v létě 2023 otevřen nový a moderní salon BMW Motorrad, který nabídne motocykly této prestižní značky v nejvyšší kvalitě a s nejmodernější technologií.

IMG_7055.jpg

Tento nový salon bude nabízet nejnovější modely motocyklů BMW Motorrad, ale také možnost si vyzkoušet motocykly při testovací jízdě, které jsou k dispozici pro zákazníky. Salon bude také disponovat nejmodernějším vybavením a přístroji, které umožní rychlé a efektivní vyřízení jakéhokoli servisu či opravy. A to vše bude prováděno odbornými techniky a mechaniky, kteří jsou školeni přímo BMW Motorrad, takže si můžete být jisti, že váš motocykl bude v nejlepších rukou. Kromě toho bude v novém salonu k dispozici i široká nabídka originálního příslušenství BMW Motorrad, jako jsou například helmy, oblečení, doplňky a další.

Grand opening nového salonu BMW Motorrad v Motocentru BARTH se bude konat v létě 2023 a bude to skvělá příležitost pro všechny motocyklové nadšence, aby si prohlédli nejnovější modely motocyklů a příslušenství, a také se seznámili s odbornými techniky a mechaniky, kteří budou k dispozici pro jakékoliv dotazy či poradenství.

Barth