Audi e-tron GT | BARTH GO

Audi e-tron GT

e-tron GT

Dosud nevídané Audi, tak by se dal popsat tento fascinující elektromobil se zrychlením z nuly na sto za 4,1 sekund. Výhradně elektricky poháněné grand turismo budoucnosti v sobě snoubí emocionální design s výkonným pohonem. Velký důraz je kladen také na aerodynamiku povrchů, každá plocha a linie přispívá k dokonale sladěnému celku. Panoramatická skleněná střecha tvořená nepřerušovanými lesklými skleněnými panely vytváří v interiéru působivý dojem prostornosti. Zkrátka je to vůz, který potěší vaše smysly - vizuálně, zvukově a pocitově.

egt-2021-2313-oe2.jpg

Ryzí sportovnost a progresivní luxus

Z aerodynamicky optimalizovaných tvarů se stávají funkční a současně pěkné detaily. To platí po celé délce vozu od inteligentně řešených otvorů sání vzduchu přes podběhy kol podporující lepší proudění vzduchu až po expresivní zadní difuzor. Model se nabízí ve dvou verzích: e-tron GT quattro a RS e-tron GT. Obě jsou výkonné, rychlé a dynamické, obě jezdí s nulovými emisemi. 

A210774_medium.jpg

Dynamické sprinty a rychlé nabíjení

V závislosti na verzi poskytují jeho elektromotory nejvyšší výkon 350 kW (476 k), resp. 440 kW (598 k). Stejně důležitý je však dojezd až 487 kilometrů (dle WLTP), který umožňuje sada akumulátorů s využitelnou kapacitou 85 kWh. Elektrická soustava pracující s napětím 800 V je připravena na rychlé nabíjení stejnosměrným proudem o výkonu až 270 kW. Díky tomu dokáže získat energii na ujetí dalších 100 km přibližně během 5 minut. Také podvozek je podřízen požadavku na vyváženost mezi dynamikou a komfortem.

e-tron-gt-cockpit.jpg

Fascinující koncept ovládání

Navigace, komunikace, informace: s rozsáhlou nabídkou infotainment systému se vám otevře svět rozmanitých možností. Funkční ovládací centrum orámované středovou konzolou a kokpitem s komfortním středovým displejem je očividně zaměřen na řidiče. Informační a zábavní systémy, online služby Audi connect a asistenční systémy odpovídající nejnovějšímu stavu techniky. Značka Audi navíc zkomponovala pro model e-tron GT specifický zvuk, protože dynamické umělecké dílo má i dobře znít - dravě a pokrokově, zkrátka jako pravé Audi.

Fotogalerie

A210291_medium
A210735_medium
A210748_medium
A210762_medium
A210766_medium
A210772_medium
A210785_medium
05-01-highlight-module-2
Barth