Pro firmy | BARTH GO

Nejlepší a profesionální nabídka pro firemní zákazníky

IMG_3946.JPG

Máte firmu a provozujete více vozidel?

Autocentrum BARTH patří mezi největší prodejce vozů firemním zákazníkům. Máme více než 15leté zkušenosti s prodejem vozů firemním zákazníkům a to jak malých fleetů (3-10 vozů) tak středních i velkých fleetů v řádech stovek vozidel ročně. 

Jako jeden z mála dealerů vozů ŠKODA jsme získali od ŠKODA AUTO, a.s. pro naše provozovny v Pardubicích a v Hradci Králové status Fleetového centra. Máme specializovaný velký tým vlastního fleetového centra, který vám ochotně a rád připraví nejlepší nabídky speciálně na míru.

pa4245-online (1).jpg

Odebíráte min. 2 vozy během 12 měsíců?

Víte, že jste fleetovým zákazníkem? 

Fleetový program pro vás představuje zvýhodněné podmínky při nákupu nových vozidel. Firemní zákazníci dosáhují velkoodběratelské slevy už při odběru dvou nových vozidel za 12 měsíců. Slevy vždy vytváříme individuálně dle požadavků a přesné specifikace zákazníků.

Kontaktujte nás a rádi Vám připravíme individuální nabídky.

mm_leasing_park.jpg

Reklamní polepy zařídíme za Vás

Ve spolupráci s dceřinou společností BARTH Reklamka, která má s realizací polepů již 20leté zkušenosti, Vám rádi navrhneme grafický polep Vašeho vozu, vozidlo polepíme a kompletně připravíme k Vašemu podnikání. Polepení vozidel můžeme realizovat různými typy folií. Výhodou je, že polepy zahrneme do ceny vozidla a při případně vzniklé pojistné události Vám pojišťovna uhradí i tyto reklamní polepy. Po skončení leasingu také zajistíme sundání těchto polepů.

3.jpg

Pro firmy rozvážíme vozy po celé ČR

Starost o přepravu Vašich firemních vozidel nechte na nás. Firmám zajišťujeme přepravu vozidel v jakémkoliv počtu až na místo určení po celé ČR. Přepravovaná vozidla jsou pro nás více než zbožím, proto vysoká kvalita techniky a vyškoleného personálu při předání je pro nás naprostou samozřejmostí.

Kontaktujte nás a domluvíme se:

Tomáš Felcman

Tomáš Felcman

vedoucí fleetového centra
tomas.felcman@autocentrum.cz
778 533 127

Zajistíme nejlepší podmínky financování

Barth

Rádi pro Vás navrhneme a připravíme optimální a nejvýhodnější způsob financování Vašeho vozového parku – ať už formou úvěruleasingu
nebo operativního leasingu. Máme zkušenosti i s tzv. zpětným leasingem, kdy od Vás leasingová společnost odkoupí vozový park, a Vy ho pak splácíte. Dlouhodobě spolupracujeme se všemi významnými finančními institucemi, které financují vozové parky. Známe jejich jednotlivé detaily a výhody či nevýhody. Můžeme za Vás udělat nezávazné výběrové řízení na financující organizaci a předložit Vám konečné výsledky nabídek.

Bude nám potěšením Vás nakontaktovat na firmy poskytující nejvýhodnější operativní leasing, pokud si chcete poptávky dělat sami. Pokud se rozhodnete pro námi doporučenou nabídku, zajistíme Vám kompletní přípravu smluvní dokumentace a vše zorganizujeme, abyste se nemuseli o nic starat. Ve spolupráci s partnerskou makléřskou firmou Vám ochotně zprostředkujeme výběrové řízení na autopojištění Vašeho vozového parku – poptáme různé pojišťovny a předložíme Vám nezávazné nabídky od několika z nich. Odprezentujeme Vám výhody či nevýhody jednotlivých nabídek. Pokud se rozhodnete, tak Vám s nejvýhodnější pojišťovnou zajistíme kompletní smluvní dokumentaci.

Exkluzivní servisní služby na míru Vaší společnosti

JSME AUTORIZOVANÝ SERVIS  
ŠKODA, Volkswagen, Audi, SEAT, Kia, Peugeot, Citroën, Opel a FIAT

4 POBOČKY – PARDUBICE, HRADEC KRÁLOVÉ

V rámci jedné servisní smlouvy můžete přijet do jakékoli naší pobočky, kde Vám budou vždy poskytnuty ty nejvýhodnější podmínky.

PARDUBICE - Dubina
Barth
Barth
Barth

PARDUBICE

HŮRKA 1798, 530 12
Tel.: 800 400 466
ŠKODA, Volkswagen, SEAT, Kia a Fiat

PARDUBICE

HRADECKÁ 98, 530 09 Pardubice II
Tel.: 800 404 030
Peugeot, CItroën a Opel

HRADEC KRÁLOVÉ

BRNĚNSKÁ 2004, 500 06
Tel.: 800 400 467
ŠKODA

HRADEC KRÁLOVÉ

BRATŘÍ ŠTĚFANŮ 985, 500 03
Tel.: 800 400 477
Audi, Volkswagen a SEAT

SERVISSSS.jpg

NÁHRADNÍ VŮZ

POTŘEBUJETE BÝT MOBILNÍ?

Při převzetí Vašeho vozidla do opravy Vám v našem servisu nabídneme možnost zapůjčení některého z desítek našich náhradních vozidel různých kategorií a značek.  Vozidla jsou plně vybavena (airbagy, autorádiem, dálniční známkou, sezonními pneumatikami atd.). 

Snažíme se zapůjčovat náhradní vozy podobné kategorie jako ten, který máte v servisu. 

Náhradní vozidlo můžeme předávat
i u Vás ve firmě, kam Vám ho přivezeme.