Citroën Jumper | BARTH GO

CITROËN Jumper a CITROËN ë-Jumper je k dispozici ve 4 délkách a 3 výškách. Má užitečné zatížení až 1 890 kg (verze šasi), objem nákladového prostoru až 17 m3 a celkovou hmotnost až 4 t. CITROËN Jumper  je se svými velkými dveřními otvory uzpůsoben pro co nejsnadnější manipulaci s nákladem. 2 speciální verze Worker a Driver jsou přizpůsobeny specifickým řemeslům a rozličnému způsobu používání.

Citroen_Jumper_2019_tableaude_bord_dashboard_2880_1531.webp

CITROËN Jumper

Model Jumper Furgon se vyrábí ve třech motorizacích – k dispozici jsou motory naftové, s manuální převodovkou a s předním pohonem. Nejúspornějším motorem je2.2BlueHDi 88kW, nejvyšší výkon poskytuje jednotka2.2BlueHDi120kW. CITROËN Jumper Furgon se v současnosti nabízí v jedenácti barevných kombinacích.

ezgif.com-gif-maker (5).jpg

Zážitek z řízení

Jednoduchost a intuitivní uspořádání ovládacích prvků v kabině vozu maximálně usnadňují řízení. Všechny ovladače jsou v dosahu a kontrolky poskytují okamžitý přehled. Zážitek z řízení umocní i kvalitní motory. Verze Combi byla jako první vybavena novým motorem s objemem 2,2 litru. Tento motor přináší vyšší výkon 120 a 140 koní společně s vynikajícím průběhem a nástupem točivého momentu. Při vývoji této motorizace se dbalo na zachování nízkých provozních a servisních nákladů a zároveň na splnění aktuálních emisních norem.

citroen-jumper-interier.jpg

Pohodlí, jaké jinde nenajdete

Příkladná variabilita významně usnadňuje nastupování do vozu. Boční sedadlo ve 2. řadě se snadno sklopí a uvolní tak přístup ke třem místům ve 3. řadě. Zavazadlový prostor dokáže bez ohledu na počet cestujících pojmout velké množství zavazadel, která lze do vozu snadno naložit díky zadním dvoukřídlým dveřím. Cestující určitě ocení posuvná boční okna ve 2. řadě. Prostorný interiér je příslibem pohodlí i na dlouhých cestách. Jeho součástí je velké množství odkládacích ploch včetně přihrádky na palubní desce, držáku na nápoje, chlazené schránky před sedadlem spolujezdce a uzamykatelného boxu ve spodní části palubní desky.

Citroen_e_Jumper_Electrique_Recharge_2880_2250.webp

Elektrický CITROËN ë-Jumper

CITROËN ë-Jumper odpovídá požadavkům současné mobility nejen v nízkoemisních, městských zónách, ale i na venkově:

  • Vysoký dojezd až 340 km dle zvolené baterie
  • Rychlé dobíjení na 80 % za 45 minut
  • Identické funkce i výbava v porovnání s klasickou verzí se spalovacím motorem
  • Tichá elektrická jízda se svými četnými přednostmi
  • Přístup ke službám, které usnadňují každodenní provoz