Kia Ceed GT

Ceed GT

Jako první vám do očí pravděpodobně padne hrdé logo GT na masce chladiče, jako znamení síly, s níž se musí počítat. Odvážné červené doplňky zdobí leskle černé boční lišty a 18" kola z lehké slitiny, broušená diamantem. A docela určitě nepřeslechnete ani podmanivý zvuk výkonného motoru 1.6 T-GDiA, který se line ze dvou sportovních koncovek výfukové soustavy.

Ještě rychlejší

Pro modelovou řadu Ceed je nejvýkonnějším motorem zážehový čtyřválec KIA 1.6 T-GDi s pohotovými reakcemi. I sedmistupňová dvouspojková převodovka, která řadí hladce a rychle, vám může pomoci dostat z něj na silnici nejvyšší výkon 150 kW a 204 koní. Páčky na volantu máte k dispozici pro manuální řazení, pohybem prstu. Díky tomu se dočkáte ještě bezprostřednější, dynamičtější reakce.

Odvážné prvky

Řada Ceed GT vás rychle zaujme výraznou mřížkou masky chladiče a dramatickým stylem mlhových světlometů v předním nárazníku. Tento působivý vzhled umocňují sportovní boční lišty se stříbrnými ozdobnými prvky a 17" kola z lehké slitiny, broušená diamantem. Víte, co znamená červená barva v modelu KIA Ceed GT? Je to znak sportovního charakteru. Ovšem s odvážnými barevnými ozdobnými prvky se budete setkávat na každém kroku.

Technologie, kam se podíváš

Díky vyspělé technice budete v modelu KIA Ceed GT neustále ve spojení. Cíl své cesty si vyberete na 8" dotykovém displeji navigačního systému, jehož mapy budou aktualizovány po dobu 7 let. Funkce můžete řídit pomocí integrovaného hlasového ovládání. Nadšení nepochybně budete z prémiového audiosystému JBL s 8 reproduktory a vyspělou technologií obnovy zvukového záznamu Clari-FiTM, která zvyšuje kvalitu reprodukce souborů MP3 a umožňuje poslech s vysokým rozlišením. Asistent sledování slepého úhlu, aktivní systém pro jízdu v pruzích LKA či systém autonomního nouzového brzdění FCA – to jsou jen některé příklady dalších skvělých vychytávek, které váš zážitek z jízdy pozvednou na novou úroveň.

Ceníky a další materiály k vozu Kia Ceed GT

Pro stažení aktuálních ceníků budete přesměrování na web kia.com