Opel VIVARO-e | BARTH GO

Opel VIVARO-e

VIVARO-e

Nový Opel Vivaro-e je postaven na nejvyšších standardech pro podnikání, které vyžadují perfektní začlenění vozu do činností firmy. Díky svému charakteru a jízdě bez emisí je Vivaro-e ideálním vozem do města a kolem něj. Je dostupné ve 3 délkách karoserie a lze vybírat i ze dvou velikostní baterie a získat dojezd až 330 km. Přestože je plně elektrické, neztrácí na své praktičnosti a odolnosti. S ohledem na potřeby zákazníků se zaměřuje na spolehlivost a nízké provozní náklady. 

Opel-vivaro-van-nakladovy-prostor.jpg

Nákladový prostor ve třech velikostech

Vivaro VAN je dostupný ve třech velikostech, označených písmeny S, M a L, tedy malý, střední a velký. Nákladový prostor je velice flexibilní, nabízí řadu praktických vychytávek a v největší variantě pojme až 6,6 m3 s užitečným zatížením až 1400 kg.

opel_vivaro-e_exterior_driving.jpg

Stvořen pro úspěšné cesty vašeho podnikání

Díky elektrickému pohonu a vylepšené architektuře kabiny posune Vivaro-e vaše podnikání zase o krok dopředu. Není skvělé nejen do města, ale i kolem něj a nezalekne se ani dálnic díky maximální rychlosti 130 km/h. Hodí se na stavby, dálnice i uličky měst. Mezi asistenční systémy patří automatické nouzové brzdění, hlídání slepého úhlu, udržování jízdy v pruhu, zadní kamera se zobrazením 180° nebo kontrola trakce IntelliGrip na přání.

opel-vivaro-kn.jpg

Skvělá integrovaná baterie

Výkon plně elektrického vozu Vivaro-e přichází z výkonné lithium-iontové 50 kWh nebo 75 kWh baterie, která přináší nulové emise a dojezd až 230 respektive 330 km. Články baterie s pokročilým řízením teploty a vhodné umístění baterie ve vozidle přináší dlouhověkost, dlouhý dojezd vozu a nízko umístěné těžiště pro skvělé jízdní vlastnosti. Plně elektrický pohon je navíc velmi tichý takže si budete užívat jízdu bez nepříjemných zvuků.

Fotogalerie

6310421_
opel_vivaro-e_exterior_loading
opel-vivaro-e
opel-vivaro-13

Ceníky a další materiály k vozu Opel VIVARO

Pro stažení aktuálních ceníků budete přesměrování na web opel.cz