Škoda Karoq | BARTH GO

Modernizovaný Karoq Vás ohromí svou robustností, modernizovanou maskou a světlomety. Nová Škoda Karoq se vyznačuje dokonalou souhrou robustního vzhledu a dynamických křivek, díky nimž je zcela nepřehlédnutelná.

Default_bp1920_1 (2).webp

Škoda Karoq Design

Při čelním pohledu zaujme výraznější přední část vozu Škoda Karoq. Nový design masky má nyní tvar šestiúhelníku. Celá maska byla rozšířena a její mřížka je nyní robustnější. Horní segment předních světlometů je nyní štíhlejší s lomenou dolní linií. Spodní část světlometů je nyní výraznější a kopíruje tvar masky. Zadní části dominuje logo Škoda se zadními světly, která byla zeštíhlena a jejich tvar nyní více zdůrazňuje šířku vozu. Výraznější je také zadní spoiler, inovovaný zadní nárazník s černým difuzorem

Default_bp1920_1 (3).webp

Škoda Karoq Konektivita

Infotainment vozu se systémem SmartLink umožňuje řidiči bezpečně používat jeho telefon i za jízdy. S funkcemi MirrorLink®, Apple CarPlay nebo Android Auto jsou kompatibilní všechny nainstalované aplikace, které byly certifikovány jako bezpečné pro automobily. U Škoda Karoq jsou 2 porty USB‑C pro nabíjení a připojení k infotainmentu standardem. Na přání může být vůz vybaven nabíjecím USB‑C portem ve zpětném zrcátku a také na zadní straně Jumbo Boxu, kde je k dispozici cestujícím vzadu.

Default_bp1920_1 (5).webp

Škoda Karoq Zavazadlový prostor

Ambiciózní plány potřebují prostor, zvláště pokud cestujete s celou rodinou. Karoq Vás vždy podpoří svým objemným a variabilním zavazadlovým prostorem. V základním provedení je k dispozici prostor o objemu 521 litrů a se sklopenými zadními sedadly pak 1630 litrů. Systém VarioFlex Vám umožňuje libovolně manipulovat se zadními sedadly a přizpůsobovat tak interiér Vašim aktuálním potřebám. Sestává ze tří samostatných zadních sedadel, která lze nezávisle na sobě posunout, sklopit či je dokonce i vyjmout.

Technické údaje vozu Škoda Karoq

Objem motoru:999 - 1968 cm³
Výkon motoru:85 - 110 kW
Převodovka:manuální / automatická
Palivo:benzín / nafta
Celková hmotnost:1862 - 2116 kg
Zavazadlový prostor základní/sklopená zadní sedadla:521 / 1630 l
Objem palivové nádrže:50 - 55 l
Max. rychlost:186 - 204 km/h
KAROQ rozměry

Výbavové stupně vozu Škoda Karoq

Ambition

Karoq Active interiér

Výbavový stupeň Ambition přijíždí na 16" kolech z lehké slitiny a přiváží s sebou navíc zadní parkovací senzory, LED přední světlomety a Top LED zadní světla s animovanými ukazateli směru a uvítacím efektem, startování tlačítkem, barevný MaxiDot, automatickou dvouzónovou klimatizaci, 8" infotainment, elektricky sklopná zrcátka s vyhříváním a spoustu dalších položek

Style

Karoq Ambition interiér

Výbavový stupeň Style přidává větší kola jiného designu, výraznější střešní spoiler v barvě vozu, ostřikovače světlometů, volbu jízdního režimu, vyhřívání předních sedadel, ostřikovačů i volantu, bezklíčové zamykání a startování KESSY či vkládané tkané koberce.

Style Exclusive

Karoq Style interiér

Nový stupeň Style Exclusive obsahuje navíc třeba chromované lišty oken, dekorativní prahové lišty, adaptivní podvozek, Matrix‑LED přední světlomety, parkovací senzory vpředu a parkovací kameru vzadu, Travel Assist, vyhřívané čelní sklo, virtuální kokpit 10,25", virtuální pedál nebo infotainment Amundsen s navigací včetně  online služeb na 3 roky.

Fotogalerie

karoq-1
karoq-5
karoq-7
karoq-4
Barth

Vyberte si z naší nabídky vozidel Škoda Karoq

Zobrazit vozy v nabídce 7

Ceníky a další materiály k Škoda Karoq

Pro stažení aktuálních ceníků, budete přesměrování na web skoda-auto.cz