Volkswagen Amarok | BARTH GO

Volkswagen Amarok

Amarok

„Objem ničím nenahradíš, jedině ještě vyšším objemem,“ prohlásí jistě leckterý zkušený řidič. Platí to dvojnásob, pokud potřebujete auto, které utáhne několikatunový přívěs. Volkswagen Amarok přijíždí v novém vydání s jasným vzkazem pro řidiče, že každá cesta je cíl. Jako správný offroadový pick-up se tohle auto navíc nebojí terénu. S větším rozvorem oproti předchůdci se zlepšil i nájezdový úhel resp. lepší terénní schopnosti. Pohání ho dieselový motor a k dispozici je i oblíbená verze 3.0 TDI V6. Zapomeňte ale na silniční komfort žebřiňáku. Amarok se na silnici chová jako normální pohodlné silniční auto. Ani uvnitř nezůstává komfort stranou. I nenaložený Amarok dokáže bez problémů polykat dálniční kilometry, aniž by z vás vytřásl duši. 

Nový Amarok ještě není nabízen k prodeji. Na český trh bude tento model uveden v průběhu roku 2023.

VW-vw-amarok-gallery2.jpg

Ponořte se s ním

Nový Amarok je mistrem všestrannosti a je připraven se ponořit do jakékoliv výzvy. Co se týče brodivosti, ta se zvětšila o neuvěřitelných 300 mm než u předchozího modelu. Díky brodivosti 800 mm se nyní mohou fanoušci off-roadů ještě lépe ponořit do světa terénních schopností.

vw-amarok-exterior-backview.jpg

Využijte korbu na maximum

V nákladovém prostoru nepřekáží podběhy kol. Díky tomu sem dostanete europaletu dokonce i na šířku a připevníte ji pomocí pevných ok. Ložná plocha zavazadlového prostoru je opatřena osvětlením LED, upevňovacími oky, zásuvkou na 12 V, krytem zavazadlového prostoru či krytem zavazadlového prostoru s elektrickým Rollcover systém. Na dveře nákladového prostoru si navíc můžete bez problémů sednout a dát si mezi prací zaslouženou kávu. Novinkou je možnost statického zatížení střechy až 350 kg, můžete si tak postavit na střeše stan. 

pic-vw-amarok-cockpit.jpg

„Polem nepolem, cestou necestou“

Amarok se neptá, jestli bude sněžit nebo kolik bláta je právě na lesní cestě k vaší chatě. Má před sebou jediný cíl: Dovézt náklad na místo určení, i kdyby si tam cestu musel prorazit. Díky osmistupňové automatické převodovce a inteligentnímu pohonu všech kol máte výkon šestiválce vždy tam, kde ho potřebujete. Stačí ale Amarok umýt, a rázem je z něj pohodlné auto, které zvládne i cestu na dovolenou.