Aprilia RS 125 | BARTH GO

Nový model RS 125 se pyšní ergonomií supersportovního motocyklu, hliníkovým rámem, precizně vyladěným motorem a nejlepšími novými technologiemi. To vše je zabalené do dynamického agresivního vzhledu, jež ztělesňuje vášeň značky Aprilia pro vynikající výkon, doplněného o detaily a vylepšení, které z něj činí skvělou volbu pro nové jezdce i zkušené šampiony.

podvozek.jpg

Podvozek, který nastavuje laťku

Na základě několika desítek let zkušeností a úspěchů na závodních tratích navrhl tým Aprilia Racing hliníkový rám, který je světovou novinkou. Lehká a přitom robustní konstrukce RS 125, vyrobená z tlakově litých nosníků s kříženými výztužnými žebry, zajišťuje vynikající ovladatelnost a stabilitu na silnici i na závodní dráze. Obrácená vidlice a jednoduchý tlumič upevněný na asymetrické kyvné vidlici dotvářejí finální podobu podvozku, který je zkrátka ohromující.

motor.jpg

Síla a respekt k životnímu prostředí

Technologickým srdcem modelu Aprilia RS 125 je kapalinou chlazený jednoválec se čtyřventilovým rozvodem a zcela přepracovanou termodynamikou. Poskytuje robustnější křivku točivého momentu, přičemž maximálního výkonu je dosahováno v nižších otáčkách, což znamená nižší spotřebu paliva. Nový motor splňuje normu Euro 5, což zaručuje vynikající výkon, který není na úkor životního prostředí.

technologie.jpg

Ergonomie a digitální displej

Aprilia RS 125 slibuje skutečně sportovní jízdní pozici. Stupačky jsou navrženy tak, aby nedocházelo k únavě nohou, řídítka jsou umístěna tak, aby měl jezdec motocykl plně pod kontrolou, a clip-ony jsou pro větší pohodlí zvýšeny o 18 mm. Aprilia RS 125 má také nový digitální přístrojový displej plný údajů, jako je ukazatel stavu paliva, okamžitá a průměrná spotřeba paliva, zbývající počet ujetých kilometrů a mnoho dalších.

design.jpg

Adrenalin, po kterém toužíš

Nový vzhled motocyklu Aprilia RS 125 je inspirován nejnovějšími modely RS 660 a Tuono 660. Jejich moderní, agresivní a velmi originální vzhled podtrhuje trojitý světlomet a úžasný hliníkový rám, které odkazují na svět závodů. Jeho design ztělesňuje hluboce zakořeněnou sportovní duši a vášeň značky Aprilia, která je patrná z jeho tvarů a technologických prvků, a překypuje oním legendárním pocitem naprostého adrenalinu, který nikdy neomrzí. 

Dostupné v těchto barvách

červená
modrá

Motor

Typ motoruJednoválcový 4-taktní, kapalinou chlazený, 4-ventilový, elektronické vstřikování.
Zdvihový objem124,2 ccm
Maximální výkon11 kW
Převodovka6 rychlostní

Rám

RámDvojitý páteřový
Systém předního odpruženíPřevrácená vidlice se vzpěrami Ø 40 mm, zdvih 110 mm
Systém zadního odpruženíAsymetrická kyvná vidlice s centrálním tlumičem, zdvih 120 mm
Přední brzdaØ 300 mm kotouč z nerezové oceli, 4pístkový radiální třmen
Zadní brzdaØ 220 mm kotouč z nerezové oceli, jednopístový třmen

Rozměry

Výška sedla820 mm
Rozvor kol1.350 mm
Kapacita palivové nádrže14,5 l
Pohotovostní hmotnost144 kg (včetně plné nádrže)

 

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

prodejce motocyklů Yamaha, Piaggio

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie

rs125_34dx-scaled
rs125_34dx_blue-scaled
rs-125-gallery
rs-125-gallery-1
_RCB9686
_RCB9781