S ergonomií supersportu, hliníkovým rámem, pečlivě vyladěným motorem a těmi nejlepšími moderními technologiemi zabalenými v dynamickém a agresivním designu je nová RS 125 ztělesněním vášně značky Aprilia pro výjimečné jízdní vlastnosti. Řada detailů a vylepšení z ní činí ideální volbu pro nové jezdce, stejně jako pro zkušené šampiony.

TU1.png

Ergonomie a digitální displej

Aprilia RS 125 slibuje skutečně sportovní jízdní pozici bez kompromisů. Poloha stupaček zabraňuje únavě, dělená řídítka jsou umístěna tak, aby jezdec měl naprostou kontrolu nad strojem, přičemž jejich výška se zvedla o 18 mm pro vyšší komfort. Aprilia RS 125 je rovněž vybavena novým digitálním přístrojovým panelem nabítým informacemi, jako jsou stav paliva v nádrži, okamžitá a průměrná spotřeba, zbývající dojezd a mnohé další.

TU2.png

Výkon a respekt k životnímu prostředí

Technologickým srdcem Aprilie RS 125 je kapalinou chlazený čtyřventilový jednoválec s kompletně předělanou termodynamikou. Motor má robustnější křivku točivého momentu, přičemž špičky výkonu dosahuje v nižších otáčkách, což znamená menší spotřebu paliva. Nový motor plní normu Euro 5, takže jeho výjimečný výkon je ohleduplný k životnímu prostředí.

TU3.png

Etalon mezi podvozky

Tým Aprilia Racing s dekádami závodních zkušeností na kontě navrhl hliníkový rám, který je světovou jedničkou. Lité nosníky s křížovými výztuhami tvoří  lehkou a zároveň robustní konstrukci, která dává Aprilii RS 125 výjimečnou ovladatelnost a stabilitu na silnici i na trati. Převrácená přední vidlice a centrální zadní tlumič umístěný na asymetrické kyvné vidlici dodávají podvozku špičkové parametry, které jsou jedním slovem úžasné.

Dostupné v těchto barvách

Barva 1
Barva 2

Motor

Typ motoruKapalinou chlazený jednoválec, 4takt, čtyřventil.
Zdvihový objem124,2 cm³
Maximální výkon10,9 kW
Převodovka6stupňová

Rám

RámLehká slitina
Systém předního odpruženíUp-side vidlice se sloupky Ø 40 mm. Zdvih kola: 110 mm
Systém zadního odpruženíAsymetrická houpačka. Monoshockový tlumič s 130 mm zdvihem kola.
Přední brzdaØ 300 mm disk z nerezové oceli. Čtyřpístové radiální třmeny. ABS Bosch 9.1ML
Zadní brzdaDisk z nerezové oceli o Ø 218 mm. Jeden píst posuvný.

Rozměry

Výška sedla820 mm
Rozvor kol1350 mm
Kapacita palivové nádrže14,5 l - 4 l rezerva
Pohotovostní hmotnost144 kg

 

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Aprilia
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie

rs-125-gallery
rs-125-gallery-1