O nás | BARTH GO

O NÁS

Motocentrum BARTH nabízí autorizovaný prodej a servis motocyklů a skútrů BMW Motorrad a japonské značky YAMAHA v Pardubicích. Jsme také autorizovaným prodejcem a servisem motocyklů a skútrů značek CFMOTO, Aprilia, Moto Guzzi, Vespa a Piaggio. V moderním showroomu najdete také širokou nabídku kvalitního značkového moto oblečení, doplňků, přileb a příslušenství. 

Provozuje rovněž moderní Motopůjčovnu složenou převážně z nových motocyklů a skútrů značky BMW Motorrad, Yamaha,  CFMOTO. Aprilia, Moto Guzzi, Vespa a Piaggio. To ocení zcela jistě nejen všichni ti, kteří se rozhodují pro pořízení konkrétního motocyklu, ale i ti, kteří si chtějí splnit svá motorkářská přání či sny. Neboť si z jakéhokoliv důvodu nemohou nebo nechtějí pořizovat vlastní motocykl s ohledem na s ním spojené starosti a náklady. V neposlední řadě je součástí aktivit poskytovaných Motocentrem BARTH v Pardubicích také krytý motobazar s dostatečnou kapacitou pro všechny, kteří se jeho služeb včetně případného výkupu motocyklu, skútru nebo čtyřkolky rozhodnou využít.

Image21
20190409_0554
Image39
Image13

NA CO SE SPECIALIZUJEME?

Image27.jpg

Autorizovaný prodejce

BMW Motorrad, Yamaha, CFMOTO, Aprilia, Moto Guzzi, Vespa, Piaggio

Motocentrum BARTH vzniklo z myšlenky poskytnout všem příznivcům a milovníkům motocyklů to, co již velmi dlouho v Pardubicích postrádali – moderní a prostorný motosalon poskytující snad vše – od možnosti prohlédnout si, osobně vyzkoušet a také zakoupit motocykl či skútr značky BMW Motorrad, Yamaha, CFMOTO, Aprilia, Moto Guzzi, Vespa nebo Piaggio. 

dovoz-img.jpg

Ojeté motocykly

Nezaměřujeme se pouze na nové motocykly, ale také vykupujeme a prodáváme motocykly ojeté a to všech značek. Nabízíme vždy nejvyšší možnou výkupní cenu na trhu. Při zakoupení nového či ojetého motocyklu Vám zajistíme dopravu v rámci ČR zdarma.

servis-moto1-min.jpg

Servis motocyklů všech značek

Motocentrum BARTH poskytuje služby moderního a plně vybaveného motocyklového servisu, ve kterém jsme připraveni zajistit záruční i pozáruční servis pro většinu japonských a evropských značek. Provádíme přezouvání a vyvažování pneumatik za zvýhodněné ceny. Využíváme prémiová maziva a provozní kapaliny z edice Yamalube.

Image42.jpg

Doplňky a příslušenství

Na showroomu v Pardubicích na Dubině Vám je k dispozici široká paleta kvalitního moto oblečení, přileb, kufrů a dalších doplňků a příslušenství zejména značek LAZER, SHARK, MODEKA, 4SR, Restless.

Také značka BMW Motorrad nabízí kolekci BMW Motorrad Heritage, která obsahuje celou řadu nových položek, od kožených bund přes džínové oblečení až po motocyklové rukavice a unikátní boty.

Yamaha-SCR-950.jpg

Motopůjčovna

Motocentrum BARTH provozuje také vlastní motopůjčovnu složenou převážně z novinek značek BMW, YAMAHA, CFMOTO Aprilia, Moto Guzzi, Vespa a Piaggio.  Vyberte si z několika kategorií i objemových skupin, které jsou námi plně pojištěné pro toulky celou Evropou. Spolu s motocyklem máte možnost zapůjčení přileb, kufrů, navigace a dalšího příslušenství v omezeném rozsahu.

Stačí si jen vybrat