O nás | BARTH GO

O NÁS

Motocentrum BARTH nabízí autorizovaný prodej a servis motocyklů a skútrů BMW Motorrad a japonské značky YAMAHA v Pardubicích. Jsme také autorizovaným prodejcem a servisem motocyklů, skútrů  a čtyřkolek značek CFMOTO, Aprilia, Moto Guzzi, Vespa a Piaggio. V moderním showroomu najdete také širokou nabídku kvalitního značkového moto oblečení, doplňků, přileb a příslušenství. 

Provozuje rovněž moderní Motopůjčovnu složenou převážně z nových motocyklů a skútrů značky BMW Motorrad, Yamaha,  CFMOTO. Aprilia, Moto Guzzi, Vespa a Piaggio. To ocení zcela jistě nejen všichni ti, kteří se rozhodují pro pořízení konkrétního motocyklu, ale i ti, kteří si chtějí splnit svá motorkářská přání či sny. Neboť si z jakéhokoliv důvodu nemohou nebo nechtějí pořizovat vlastní motocykl s ohledem na s ním spojené starosti a náklady. V neposlední řadě je součástí aktivit poskytovaných Motocentrem BARTH v Pardubicích také krytý motobazar s dostatečnou kapacitou pro všechny, kteří se jeho služeb včetně případného výkupu motocyklu, skútru nebo čtyřkolky rozhodnou využít.

image 14
image2
image 6
Image-2

NA CO SE SPECIALIZUJEME?

image 1.jpg

Autorizovaný prodejce

BMW Motorrad, Yamaha, CFMOTO, Aprilia, Moto Guzzi, Vespa, Piaggio

Motocentrum BARTH vzniklo z myšlenky poskytnout všem příznivcům a milovníkům motocyklů to, co již velmi dlouho v Pardubicích postrádali – moderní a prostorný motosalon poskytující snad vše – od možnosti prohlédnout si, osobně vyzkoušet a také zakoupit motocykl či skútr značky BMW Motorrad, Yamaha, CFMOTO, Aprilia, Moto Guzzi, Vespa nebo Piaggio. 

Image-137.jpeg

Ojeté motocykly

Nezaměřujeme se pouze na nové motocykly, ale také vykupujeme a prodáváme motocykly ojeté a to všech značek. Nabízíme vždy nejvyšší možnou výkupní cenu na trhu. Při zakoupení nového či ojetého motocyklu Vám zajistíme dopravu v rámci ČR zdarma.

servis-moto1-min.jpg

Servis motocyklů všech značek

Motocentrum BARTH poskytuje služby moderního a plně vybaveného motocyklového servisu, ve kterém jsme připraveni zajistit záruční i pozáruční servis pro většinu japonských a evropských značek. Provádíme přezouvání a vyvažování pneumatik za zvýhodněné ceny. Využíváme prémiová maziva a provozní kapaliny z edice Yamalube.

IMG_2058.jpg

Doplňky a příslušenství

V lifestyle shopu v Pardubicích na Dubině Vám je k dispozici široká paleta kvalitního moto oblečení, přileb, kufrů a dalších doplňků a příslušenství zejména značek PSí Hubík, MODEKA, 4SR a MBW.

Také značka BMW Motorrad nabízí kolekci BMW Motorrad Heritage, která obsahuje celou řadu nových položek, od kožených bund přes džínové oblečení až po motocyklové rukavice a unikátní boty.

Image-2.jpg

Motopůjčovna

Motocentrum BARTH provozuje také vlastní motopůjčovnu složenou převážně z novinek značek BMW, YAMAHA, CFMOTO Aprilia, Moto Guzzi, Vespa a Piaggio.  Vyberte si z několika kategorií i objemových skupin, které jsou námi plně pojištěné pro toulky celou Evropou. Spolu s motocyklem máte možnost zapůjčení přileb, kufrů, navigace a dalšího příslušenství v omezeném rozsahu.

Stačí si jen vybrat